Już jutro ostatni dzień zapisów do turnieju Shift 2 Unleashed - Hed - 19 kwietnia 2011

Już jutro ostatni dzień zapisów do turnieju Shift 2 Unleashed

Wszyscy fani motoryzacji i rywalizacji sportowej mają ostatnią szansę, żeby zapisać się do turnieju w grze Shift 2 Unleashed, organizowanym w ramach pierwszej profesjonalnej ligi graczy konsolowych w Polsce – LIVE League. Zapisy na zawody potrwają do jutra. Liczba miejsc jest ograniczona, a chętnych nie brakuje – w końcu główną nagrodą jest 3 tysiące złotych.

Żeby stanąć w szranki wystarczy odwiedzić oficjalny serwis ligi, przeczytać i zaakceptować regulamin, a później zgłosić swój udział. Zapisy będą przyjmowane do 20 kwietnia do godziny 23:59. Same zawody rozpoczną się 22 kwietnia – wszelkie informacje na temat ich przebiegu zostaną opublikowane wkrótce na ligowej stronie.

Zwycięzca turnieju otrzyma 3 tysiące złotych. Osoba, która zajmie drugą pozycję może liczyć na 2 tysiące złotych. Trzeci gracz na linii mety zostanie nagrodzony tysiącem złotych. Pieniądze może wygrać każdy z Was – nie zwlekajcie z podjęciem decyzji, bo czasu jest coraz mniej. Więcej na temat poprzednich zawodów LIVE League można dowiedzieć się tutaj.

 

Hed
19 kwietnia 2011 - 13:26