Wracamy do postnuklearnego świata – premiera drugiego dodatku do Fallout: New Vegas - Hed - 17 maja 2011

Wracamy do postnuklearnego świata – premiera drugiego dodatku do Fallout: New Vegas

Najwyższa pora, aby poszukać płyty z grą Fallout: New Vegas i ponownie włożyć ją do napędu Xboksa 360. Na łamach Xbox LIVE pojawił się bowiem drugi pakiet zawartości do dzieła studia Obsidian Entertainment, który oferuje nową przygodę w postnuklearnym świecie.

Dodatek o nazwie Honest Hearts zabiera nas do Parku Narodowego Zion, składającego się z kanionów i nieprzystępnych skał. Na miejscu skonfrontujemy się z lokalnymi plemionami oraz dwoma szczególnie niebezpiecznymi osobnikami: podejrzanym misjonarzem oraz tajemniczym „poparzonym mężczyzną”.

Podczas nowej przygody spotkamy wielu nieznanych dotąd przeciwników, skorzystamy z unikalnych broni i poznamy kolejne informacje o uniwersum Fallouta. Twórcy ze studia Obsidian Entertainment potrafią tworzyć świetne zadania, co udowodnili w podstawowej wersji gry.

Honest Hearts jest dostępny na łamach Xbox.com za 800 punktów Microsoftu i wkrótce pojawi się także w odpowiedniej zakładce Rynku usług dla gier. Fanom produkcji polecamy też poprzedni dodatek do gry – Dead Money i przypominamy, że dwa kolejne rozszerzenia pojawią się wkrótce.

Hed
17 maja 2011 - 15:03