Nadchodzi kreskówkowa gra wieloosobowa - Awesomenauts - Hed - 19 maja 2011

Nadchodzi kreskówkowa gra wieloosobowa - Awesomenauts

Twórcy ze studia Romino zapowiedzieli grę Awesomenauts, w której wcielimy się w kreskówkowych bohaterów i zmierzymy się na dwuwymiarowych arenach z innymi graczami. W walce wezmą udział „rosyjskie małpy z plecakami odrzutowymi, gigantyczne roboty” i wiele innych absurdalnych postaci.

Awesomenauts będzie reprezentowała gatunek znany jako Multiplayer Online Battle Arena (MOBA), więc spodoba się przede wszystkim fanom rywalizacji w sieci. Autorzy zapewniają, że otrzymamy połączenie klasycznej platformówki, akcji oraz rozbudowanego trybu wieloosobowego.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze kilka obrazków z gry. Producent wyraźnie upodobał sobie kolorowy, kreskówkowy styl – podobno inspiracją dla tytułu była nawet pewna seria animowana z lat 80-tych. Awesomenauts zostanie pokazana na tegorocznych targach E3.

Duński producent jest znany z dwuwymiarowej strategii Swords & Soldiers, która jakiś czas temu trafiła na pecety i inne platformy. Gra zdobyła naprawdę wysokie oceny, co dowodzi, że ekipa z Romino zna się na rzeczy. Awesomenauts pojawi się na Xbox LIVE jeszcze w tym roku.

Hed
19 maja 2011 - 05:53