Przygotuj się na wyprawę do podziemi w Dungeons & Dragons: Daggerdale - Hed - 24 maja 2011

Przygotuj się na wyprawę do podziemi w Dungeons & Dragons: Daggerdale

Jutro oferta rynku Xbox LIVE wzbogaci się o nową produkcję - Dungeons & Dragons: Daggerdale. W grze firmy Atari i studia Bedlam Games przeniesiemy się do słynnego uniwersum Forgotten Realms, aby zmierzyć się z potężnym przeciwnikiem i zwiedzić mroczne podziemia.

Podczas przygody w świecie Dungeons & Dragons skonfrontujemy się z arcyzłym Rezlusem oraz jego tajemniczą organizacją Zhentarim, która próbuje przejąć kontrolę nad krainą Dalelands. Do wyboru otrzymamy kilka klas postaci, a w lochach znajdziemy dziesiątki artefaktów.

Daggerdale to gra akcji, w której odwiedzimy takie miejsca jak kopalnie Tethyamar, czy Wieża Pustki. Nie zabraknie hord przeciwników oraz wielu pułapek. Najważniejsze jest to, że w grze pojawi się tryb kooperacji – dwuosobowy lokalnie i czteroosobowy przez Xbox LIVE.

Twórcy produkcji zapowiadają wiele specjalnych atrakcji, które odblokujemy w kampanii (wyzwania, obszary) oraz dodatkowym trybie Freeplay. Wyprawa zapowiada się co najmniej ciekawie. Dungeons & Dragons: Daggerdale będzie kosztował 1200 punktów Microsoftu.

Hed
24 maja 2011 - 12:02