Robot Unicorn Attack - spełnij swe marzenia - sathorn - 29 czerwca 2011

Robot Unicorn Attack - spełnij swe marzenia

Już sam tytuł wskazuje na to, że będzie to coś nietypowego. Robot Unicorn Attack urzeka w zupełnie niesamowity sposób i mimo tego, że gra jest bardzo, ale to bardzo prosta, to wciąga niesamowicie i wręcz hipnotyzuje.

Mechanika jest bardzo prosta. Kierujemy tytułowym robotem-jednorożcem, który biegnie w prawą stronę, nieustannie przyspieszając. Możemy skakać i używać szarży, która przesuwa nas szybko do przodu, i przydaje się także do rozbijania stojących nam na drodze przeszkód. Rozbicie się i przegrana są nieuniknione, celem jest dotarcie jak najdalej i zebranie jak największej ilości punktów.

Co wyciska mi łzy rozbawienia i sprawia, że grając w Robot Unicorn Attack mam na twarzy uśmiech od ucha do ucha, to świetny kawałek który zapętlono i który towarzyszy nam przez cały czas spędzony z grą, oraz design, który jest idealnie cukierkowy. Nie wiem co brali twórcy gry, ale to musi być towar z górnej półki :) Zobacznie zresztą sami, wersja flashowa jest darmowa. Albo obejrzyjcie filmik z rozgrywki z napisami :)

Robot Unicorn Attack jest dostępne za pośrednictwem strony internetowej, Facebooka, można też kupić za niecałe trzy złote wersję na Androida, lub iPhone'a

sathorn
29 czerwca 2011 - 11:42