Recenzje – Siekanie owoców w grze Fruit Ninja Kinect jest wciągające - Hed - 11 sierpnia 2011

Recenzje – Siekanie owoców w grze Fruit Ninja Kinect jest wciągające

Fruit Ninja Kinect to jeden z najzabawniejszych pomysłów na grę w ostatnich latach. Gracz wciela się w tytułowego wojownika, który sieka banany, jabłka, gruszki, ananasy i inne soczyste owoce. Zdaniem recenzentów, produkcja wciąga, bawi i spodoba się wszystkim osobom.

Gra studia Halfbrick zadebiutowała na urządzeniach przenośnych z dotykowym ekranie i zdobyła ogromną popularność. Czy przeniesienie pomysłu na Kinect ma rację bytu? Sprawdźmy co sądzą recenzenci.

Dobrze jest siekać owoce dłońmi.” (4,5/5, Joystiq)

 „Fruit Ninja Kinect to udany debiut gier kinectowych na Xbox LIVE Arcade i produkcja tak dobrze dopasowana do tego urządzenia, że trudno będzie ją przebić.” (4/5, Giant Bomb)

Nawet kiedy odpadają mi już ręce i mam dość, Fruit Ninja Kinect zachęca do rozegrania jeszcze jednej partii i nabicia nowego rekordu.” (B+, 1UP)

Fruit Ninja Kinect to zaskakująco imponująca konwersja, w którą gra się lepiej niż na dotykowym ekranie.” (8/10, Worthplaying)

To bez wątpienia zabawna gra i po prostu najlepsza wersja słynnego hitu studia Halfbrick.” (8/10, Destructoid)

Ten najnowszy dodatek do działu gier zręcznościowych to niezwykle uzależniająca gra dla wszystkich, która gwarantuje krótkie dawki rozrywki.” (4/5, Digital Spy)

Fruit Ninja Kinect kosztuje 800 punktów Microsoftu. Gra została wydana pod szyldem Summer of Arcade. Poprzednie tytuły wchodzące w skład akcji to: Bastion, From Dust oraz Insanely Twisted Shadow Planet.

Hed
11 sierpnia 2011 - 08:07