Koleś z Kac Vegas i jego beznadziejne wywiady - fsm - 11 sierpnia 2011

Koleś z Kac Vegas i jego beznadziejne wywiady

Wybaczcie tytuł, ale całkiem prawdopodobnie wielu z Was zna Zacha Galifianakisa właśnie jako tego brodatego grubaska z Kac Vegas, bo to dzięki temu filmowi wypłynął on na szerokie wody międzynarodowej komedii. Ale przecież gość nie wziął się znikąd - od wielu lat rozśmieszał ludzi dzięki stacji Comedy Central i programowi Saturday Night Live. Jedną z kabaretowych gałęzi, na których siedzi Zach, jest seria internetowych wywiadów z gwiazdami, o których chcę tutaj napisać.

Between Two Ferns, czyli Między Dwoma Paprotkami to (póki co) 13 kilkuminutowych odcinków, w których Zach Galifianakis jako gospodarz przepytuje przeróżne gwiazdy ekranu. Między jego paprotkami usiedli Bruce Willis, Bradley Cooper, Ben Stiller, Natalie Portman czy Will Ferrell. Absolutnie każdy odcinek jest stylizowany na bardzo niskobudżetowy program, w których prowadzący to nieuprzejmy i niewrażliwy "idiota" zadający gościom bardzo niestosowne pytania.

Przykłady? Natalie Portman musiała zmierzyć się z pytaniem: Dla W jak Wendetta musiałaś ogolić głowę. Czy ogoliłaś również swoją W jak Wagina? Bruce Willis zaś został zapytany o to, czy Ashton Kutcher jest jego ulubionym dzieckiem. Prócz długich minut nieprzyjemnej ciszy z owych wywiadów możemy dowiedzieć się np. czy Michael Cera (ten gość, co wygląda jak Jesse Eisenberg :P) ma łaskotki albo jak Bradley Cooper reaguje na zaczepki. Do tego trzeba dołożyć bardzo beznadziejny product placement i będziecie mieli rozkoszny obrazek tego bardzo zabawnego przedsięwzięcia. Oczywiście znajomość angielskiego i posiadanie choć trochę wyrozumiałości dla ogromu wyjątkowo przemyślanego idiotyzmu zalecana. Poniżej 3 moje ulubione wywiady, a całą serię możecie obejrzeć na stronie Funny or Die lub ich kanale YT.

fsm
11 sierpnia 2011 - 11:47