Czteroosobowy tryb kooperacji w Metal Gear Solid: Peace Walker HD - Hed - 6 września 2011

Czteroosobowy tryb kooperacji w Metal Gear Solid: Peace Walker HD

Hideo Kojima, szef Kojima Productions, ujawnił, że gra Metal Gear Solid: Peace Walker HD będzie zawierała czteroosobowy tryb kooperacji przez Xbox LIVE. Produkcja wejdzie w skład kolekcji składającej się z kilku odświeżonych odsłon serii o przygodach Snake’a.

Metal Gear Solid: Peace Walker HD to przeróbka gry z konsoli przenośnej, w której Kojima postawił na rozgrywkę wieloosobową. W pierwowzorze granie przez Internet było kłopotliwe. W wersji HD będziemy mogli zaprosić do wspólnej zabawy znajomych bez żadnych problemów.

W Peace Walker otrzymamy mnóstwo okazji do zagrania z innymi. Wystarczy powiedzieć, że całą kampanię można ukończyć w trybie kooperacji, a to dopiero początek zabawy. Gra zawiera dziesiątki misji pobocznych, w których walczymy z czołgami czy helikopterami.

Kojima dodał, że nawet w czteroosobowym trybie kooperacji gra będzie działała w 60 klatkach animacji na sekundę. Twórca opublikował też zdjęcie przedstawiające cztery monitory z uruchomionymi kopiami Metal Gear Solid: Peace Walker.

Pakiet Metal Gear Solid HD powinien trafić do sklepów jeszcze w tym roku i będzie zawierał także inne odsłony serii.

Hed
6 września 2011 - 13:05

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz