Nowy tryb rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive - Hed - 23 września 2011

Nowy tryb rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive

W zapowiedzianym niedawno Counter-Strike: Global Offensive pojawi się nowy tryb rozgrywki. W bitwach o nazwie Arsenal gracze będą zdobywać lepsze uzbrojenie za eliminowanie innych uczestników zabawy. Twórcy z  Valve ujawnili też liczbę nowych map, jakie pojawią się w grze.

Arsenal Mode to tryb wzorowany na popularnym modzie o nazwie Gun Game (z którego twórcami autorzy gry współpracują). W nowym Counter-Strike pomysł zostanie rozbity na dwa tryby rozgrywki: Arms Race oraz Demolition. W grze pojawi się też osiem nowych map.

W Gun Game gracze zaczynają z prostym uzbrojeniem i nie mogą kupować lepszego sprzętu. Potężniejsze karabiny i pistolety są bowiem przyznawane za wyeliminowanie innych uczestników zabawy. Ciekawy zwrot akcji polega na tym, że zwycięski punkt trzeba zdobyć przy pomocy noża.

Counter-Strike: Global Offensive to nowa część jednej z najbardziej znanych serii strzelanek sieciowych, wokół której urosła  społeczność esportowa (najważniejsze turnieje na świecie rozgrywają się właśnie w Counter-Strike’a). Global Offensive to mocno rozbudowana wersja gry, która trafi także na Xbox LIVE. Valve zamierza wypuścić ją na początku przyszłego roku.

Hed
23 września 2011 - 13:40
Komentarze Czytelników
Dodaj swój komentarz