Najlepsi snajperzy w Polsce wyłonieni w turnieju LIVE League! - Hed - 29 września 2011

Najlepsi snajperzy w Polsce wyłonieni w turnieju LIVE League!

Znamy zwycięzców ósmego turnieju LIVE League, czyli pierwszej profesjonalnej ligi graczy konsolowych w Polsce. Zawodnicy walczyli o miano najlepszej drużyny snajperów i wysokie nagrody pieniężne w grze Sniper: Ghost Warrior. Zwycięski duet znany jako Tac and Tackers, czyli Szymon Cichocki oraz Krzysztof Małek, otrzymał 3 tysiące złotych.

Uczestnicy turnieju zmagali się w kilku etapach, które w końcu wyłoniły finalistów:

  • I miejsce – drużyna Tac and Tackers: Szymon Cichocki, Krzysztof Małek – 3 tysiące złotych
  • II miejsce – drużyna The Most Dangerous: Marcin Czwodzinski, Marcin Fułata – 2 tysiące złotych
  • III miejsce – drużyna Dragon Ball: Mateusz Jamiołkowski, Paweł Pytlewski – tysiąc złotych

W tym turnieju LIVE League na zawodników czekały specjalne atrakcje. Drużyny, które przegrały w finałowym etapie (Polish Dream Team i Władcy Pola Bitwy) odwiedziły siedzibę firmy City Interactive i wziąć udział w pokazach Sniper: Ghost Warrior 2, które odbyły się 26 września w Warszawie. Gracze zmieli okazję podejrzeć jak powstaje współczesna gra wideo.

Jeden z uczestników wycieczki, Filip Weznerowicz, powiedział: „Byłem zaskoczony tak świetnym i miłym przyjęciem ze strony pracowników City Interactive. Zwiedzenie ich studia i zobaczenie jak tworzy się gry "od środka" było bardzo ciekawym doświadczeniem. Życzę im powodzenia przy tworzeniu nowych produkcji i mam  nadzieję, że Sniper 2 sprzeda się jeszcze lepiej niż pierwsza część! Dziękuje za zaproszenie, bo to był dla mnie naprawdę miło spędzony dzień w Warszawie”.

Zwycięzcom gratulujemy pokonania konkurentów i wykazania się doskonałym wzrokiem oraz pewną ręką. Zainteresowanym polecamy wywiad z Szymonem Cichockim i Krzysztofem Małkiem.

Chętnych do zmagań za pośrednictwem Xbox LIVE zapraszamy do następnego turnieju, w którym gracze zmierzą się w jednej z najlepszych gier tego roku: Gears of War 3.

Hed
29 września 2011 - 12:45