Zapowiedziano grę Fusion: Genesis – kosmiczną strzelankę z elementami MMO - Hed - 14 października 2011

Zapowiedziano grę Fusion: Genesis – kosmiczną strzelankę z elementami MMO

Niezależny producent Starfire ujawnił nową grę, która trafi na Xbox LIVE: Fusion: Genesis. Studio zrzeszające kilku byłych pracowników firmy Rare stworzy widowiskową strzelankę kosmiczną z elementami sieciowymi. Pierwsze materiały dowodzą, że jest na co czekać.

W Fusion: Genesis zasiądziemy za sterami myśliwca i ruszymy do boju. Twórcy zamierzają przygotować zarówno misje solowe, jak i kooperacyjne. Prowadząc walkę oraz zaliczając zadania zdobędziemy kolejne poziomy i oczywiście rozbudujemy statek.

Fusion: Genesis ma cechować się ciekawymi aspektami sieciowymi. Podczas gry w trybie online dołączą do nas inni uczestnicy. W czteroosobowej grupie walka będzie znacznie ciekawsza. Nie zabraknie też współzawodnictwa: w specjalnych strefach zmierzy się ze sobą do ośmiu graczy.

W sumie otrzymamy 6 wątków fabularnych, ponad 100 solowych i kooperacyjnych zadań, 100 statków oraz mnóstwo typów broni do wyboru. Autorzy wypuścili już pierwszy zwiastun i kilka obrazków: gra wygląda na nich bardzo przyjemnie.

Data premiery i cena gry nie zostały podane.

Hed
14 października 2011 - 12:21