Warhammer 40k: Space Marine i Dungeon Siege III – co znajdziemy w nowych dodatkach? - Hed - 27 października 2011

Warhammer 40k: Space Marine i Dungeon Siege III – co znajdziemy w nowych dodatkach?

W tym tygodniu na Xbox LIVE pojawiło się kilka ciekawych dodatków do gier. Nowe przygody i tryby rozgrywki otrzymali między innymi fani Warhammer 40,000: Space Marine oraz Dungeon Siege III. Sprawdźmy, co przygotowali twórcy każdej z produkcji.

Dungeon Siege III

Studio Obsidian Entertaimnent, autorzy Dungeon Siege III, stworzyli dodatek o nazwie Treasures of the Sun. Akcja rozszerzenia rozgrywa się na pustyni Aranoi, zamieszkałej przez mumie, szkielety i inne potwory. Przygoda zawiera nowy wątek fabularny – wiemy tylko, że zadaniem gracza jest odnalezienie zaginionego herosa Legionu.

W Treasures of the Sun możemy rozwinąć postać do 35 poziomu doświadczenia i zdobyć sporo nowych artefaktów oraz umiejętności. Autorzy umożliwili też zresetowanie ustawień postaci, co pozwala zmienić styl walki danego herosa. Kolejnym ciekawym dodatkiem jest system ulepszania sprzętu za pomocą fiolek, które tworzymy transmutując przedmioty.

Dungeon Siege III - Treasures of the Sun kosztuje 800 punktów Microsoftu.

Warhammer 40,000: Space Marine

Warhammer 40,000: Space Marine doczekał się obiecanego trybu kooperacji. Dodatek nosi nazwę Exterminatus i jest dostępny za darmo – niezbędne pliki zostaną ściągnięte w momencie uruchomienia gry. Rozszerzenie pozwala ruszyć do boju z hordami przeciwników w towarzystwie trzech innych graczy.

W nowym trybie wcielamy się w jedną z trzech postaci – Tactical Marine, Devastator lub Assault Marine. Każda z nich dysponuje innymi typami broni i unikalnymi umiejętnościami. Dodatek zawiera dwa scenariusze: Assault on Hab Center Andreas i Escape From Kalkys Facility. Podczas gry możemy nabijać punkty i rywalizować w rankingach.

Dodatek Warhammer 40,000: Space Marine – Exterminatus jest dostępny za darmo.

Hed
27 października 2011 - 11:58