Joe Danger: Special Edition zmierza na Xbox LIVE - Hed - 3 listopada 2011

Joe Danger: Special Edition zmierza na Xbox LIVE

Studio Hello Games zapowiedziało grę Joe Danger: Special Edition w wersji na Xbox LIVE. W produkcji wcielimy się w kaskadera jeżdżącego na motorze i wykonującego szalone ewolucje. Joe Danger  przypomina więc w pewnym zakresie popularne Trials HD, chociaż stawia na nieco inną rozgrywkę. Twórcy ujawnili, jakie dodatki znajdziemy w specjalnej edycji na Xboksa 360.

Nową wersję gry, która pierwotnie pojawiła się na PlayStation 3, przygotują sami twórcy ze studia Hello Games. Autorzy nie chcą tworzyć prostej konwersji, ale zupełnie nową jakość. Sean Murray, przedstawiciel producenta, zapewnił, że użytkownicy Xbox LIVE otrzymają znacznie lepszą produkcję, w której wprowadzono sporo zmian.

Joe Danger: Special Edition będzie zawierać nowe poziomy, tryby rozgrywki i postacie. Zdaniem Hello Games, ukończenie całej gry zajmie nam co najmniej 30 godzin. Szykuje się więc sporo dobrej zabawy, bo pierwowzór zdobył naprawdę wysokie oceny i jest uznawany za świetną grę. Niestety, nie znamy jeszcze daty premiery nowego tytułu.

Hed
3 listopada 2011 - 10:31

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz