Alan Wake – pierwszy obrazek z nowej gry - Hed - 8 listopada 2011

Alan Wake – pierwszy obrazek z nowej gry

Wiemy, że Alan Wake powróci w nowej grze studia Remedy, która trafi na Xbox LIVE. Serwis Game Informer pokazał pierwszy obrazek z tej produkcji. Zapowiedzi kontynuacji serii należy spodziewać się 10 grudnia podczas rozdania nagród VGA, przyznawanych przez Spike TV.

Na obrazku z gry pojawia się tytułowy bohater, uzbrojony standardowo w latarkę i nową broń: pistolet na gwoździe. W tle widać także znak z nazwą miasteczka Night Springs, w którym najwidoczniej będzie rozgrywała się kolejna przygoda.

Nazwa Night Springs jest dobrze znana fanom pierwszej gry o Alanie Wake’u. Tajemnicze miasteczko było miejscem akcji jednego z seriali, jaki można było oglądać podczas zabawy. Twórcy serii są znani z tego, że wykorzystują wcześniejsze motywy i przerabiają je w zaskakujący sposób.

Alan Wake to gra akcji z elementami horroru, w której wcielamy się w pisarza przeżywającego wstrząsające i fantastyczne wydarzenia ze swoich powieści. Pierwsza odsłona serii została wydana w 2010 roku i zebrała bardzo dobre oceny.

Pierwszą część gry znajdziecie w dobrych sklepach z grami lub w dziale Gry na żądanie. Przygoda Wake’a została rozwinięta w dwóch dodatkowych epizodach: Pisarz oraz The Signal (każdy z nich kosztuje 560 punktów Microsoftu).

Hed
8 listopada 2011 - 13:35