Trials: Evolution – zobacz nowy tryb multiplayer dla czterech osób - Hed - 14 listopada 2011

Trials: Evolution – zobacz nowy tryb multiplayer dla czterech osób

Trials: Evolution to kontynuacja niezwykle popularnej gry zręcznościowej Trials HD, która zebrała bardzo wysokie oceny i sprzedała się świetnie. Twórcy ze studia RedLynx szykują mnóstwo nowych pomysłów – jedną z nich będzie tryb zabawy wieloosobowej. Serwis Gamespot miał okazję sprawdzić go w akcji i opublikował krótki film prezentujący rozgrywkę dla czterech osób.

W trybie multiplayer zmierzy się czterech graczy – każdy z nich poprowadzi motocykl i będzie poruszał się na odrębnym torze. Na filmie pokazano trzyczęściowe zawody Trials Evolution Cup, w których uczestnicy zmierzyli się na trzech trasach. Jak widać, prosty pomysł sprawdza się dobrze w akcji i powinien dostarczyć sporo dodatkowych atrakcji w drugiej części serii.  

Kontynuację Trials HD zapowiedziano w czerwcu tego roku. Twórcy przekonywali wtedy, że dostaniemy idealną grę, wzbogaconą o funkcje, których chcieli sami gracze. W Trials: Evolution w końcu wyjedziemy z hangarów na otwarte tereny i otrzymamy mnóstwo nowych poziomów. Dokładna data premiery gry jest nieznana, ale należy spodziewać się jej przed końcem tego roku.

Hed
14 listopada 2011 - 14:12