flash news (02.03) - barth89 - 2 marca 2012

flash news (02.03)

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

Recenzja Journey, oficjalne okładki Assassin's Creed III, zmiany w patchu 1.2 do Minecrafta, nowy trailer Ghost Recon: Future Soldier, Ratchet & Clank HD Collection we francuskim Amazonie, Samsung Galaxy Beam z mini projektorem, nowe Macbooki w kwietniu, wideo z planu "Hobbita" i znacznie więcej...

GRY:

 • Czy warto podróżować? - thatgamecompany, twórcy gry Journey, nie mają się czego wstydzić. Ta przygodówka z elementami platformowymi otrzymała w recenzji serwisu destructoid.com ocenę 9/10. Premiera 13 marca tylko na PlayStation 3.
 • Mnóstwo obrazków z Assassin's Creed III - nie chodzi niestety o obrazki z gry, ale nie ma powodów do niezadowolenia, bowiem obrazki te to... oficjalne okładki gry. Można zatem śmiało powiedzieć, że wszystkie nowe plotki się potwierdziły i akcja gry naprawdę przeniesie nas do czasów rewolucji amerykańskiej. Przy okazji zobaczymy też kilka artworków z magazynu Game Informer.
 • Co przyniesie patch 1.2 do Minecrafta? - zmian jest sporo. Do tego stopnia, że z okazji udostępnienia patcha pojawił się w sieci trailer. Co nowego? Koty, ogniste golemy, dzieci i wiele innych nowości.
 • Nowy trailer Ghost Recon: Future Soldier - to już drugi trailer z cyklu Inside Recon. Tym razem wtajemniczy nas w technologie, które zostały zastosowane w nadchodzącej grze Ubisoftu.
 • Ogromne zainteresowanie World of Warplanes - zapisy do globalnych testów alfa gry World of Warplanes rozpoczęły się 23 lutego. W ciągu 24 godzin na testy zapisało się 100 tysięcy graczy. I jak tu wypuścić niedopracowaną grę, gdy ma się tylu testerów?
 • Zauważono Ratchet & Clank HD Collection - we francuskim Amazonie zauważono grę Ratchet & Clank HD Collection. Co ciekawe, widnieje tam też data premiery, która miałaby odbyć się 16 maja.

MOBILE & TECH:

 • Samsung Galaxy Beam z bliska - na targach MWC zaprezentowany został nowy smartfon Samsunga: Galaxy Beam. Najciekawszą technologią w nim zastosowaną jest... mini projektor potrafiący wyświetlać obraz o przekątnej do 50 cali bez utraty jakości (70 cali maksymalnie). Robi wrażenie, prawda?
 • Nowe Macbooki w kwietniu? - niebawem Apple powinno zaprezentować nową serię Macbooków z serii Pro. Będą one cieńsze od tych obecnych oraz prawdopodobnie posiadać ekran o przekątnej 17 cali.
 • Android dla prawników - jeśli jesteście posiadaczami urządzeń, wykorzystujących Androida, a ponadto macie styczność z zagadnieniami prawnymi to powinniście zainteresować się tymi aplikacjami. Wśród nich znalazła się Konstytucja RP czy Lex News. Sam na tym skorzytam i z pewnością się w nie zaopatrzę.

FILM:

 • Zobacz nowy film z planu "Hobbita" - szóste z kolei wideo, prezentujące pracę na planie filmu "Hobbit" zobaczycie tutaj, a do premiery filmu pozostało jeszcze sporo czasu, bo odbędzie się ona 14 grudnia.
 • Najlepsze i najgorsze promocje filmów - w tym tygodniu za jeden z najlepszych uznany został plakat filmu "Loss of Life" i trailer "The Avengers", a za najgorsze: plakat "The Avengers" (cóż za ironia) czy trailer "Piranha 3DD".
 • Nowy kadr z "Facetów w czerni 3" - może i to niewiele, ale w oczekiwaniu na trailer, który ma się pojawić w poniedziałek, powinno wystarczyć: J i K.
barth89
2 marca 2012 - 10:05