flash news (19.03) - barth89 - 18 marca 2012

flash news (19.03)

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

Miłosny list Clap Trapa do pecetowców, Hard Reset Edycja Rozszerzona za darmo, Minecraft w kosmosie (Spacecraft?), recenzja DiRT 3: Complete Edition, top 10 gier z superbohaterami, zdjęcia Samsunga Galaxy S III, dłuższy czas ładowania iPada 3, najnowsze plakaty filmowe, trailer "Prometeusza" i znacznie więcej...

GRY:

 • Hard Reset Edycja Rozszerzona za darmo - Flying Wild Hog, deweloper gry, idzie w ślady CD Projekt RED i zapewnia, że Edycję Rozszerzoną gry Hard Reset otrzyma za darmo każdy posiadacz podstawowej wersji. Między kwietniem i majem na Steamie gra automatycznie zostanie upgrade'owana do Edycji Rozszerzonej.
 • Przypomnijmy sobie Daikatanę - czy pamiętacie grę studia Ion Storm z 2000 roku, która została wydana tylko na PC? Jeśli nie to może warto ją poznać?
 • Minecraft poleci w kosmos? - Markus Persson, obecny "zarządca" Minecrafta zapowiada, że zamierza podbić kosmos - ma w planach stworzenie gry, której akcja rozgrywać się będzie w przestrzeni kosmicznej i w której znajdą się także statki kosmiczne. Spacecraft?
 • List miłosny Clap Trapa do PC - towców - sympatyczny robocik z Borderlands (i Borderlands 2) postanowił napisać do graczy pecetowych list, w którym zawiadamia ich o usprawnieniach gry Borderlands właśnie w wersji na PC. Pełną treść listu znajdziecie na stronie głównej gry.
 • Top 10 gier z superbohaterami - wśród wymienionych tytułów znalazły się gry takie jak: LEGO Batman, X - Men Origins: Wolverine czy DC Universe Online. Jak myślicie, która gra zajęła pierwsze miejsce (pytanie retoryczne)?
 • Recenzja DiRT 3: Complete Edition - jeżeli jesteście fanami prawdziwych lub wirtualnych rajdów samochodowych, a nie zaopatrzyliście się jeszcze w swój egzemplarz gry DiRT 3 to może recenzja Complete Edition pomoże Wam w podjęciu decyzji?

MOBILE & TECH:

 • Zobacz jak wygląda Galaxy S III - do sieci wyciekło zdjęcie nowego modelu smartfonu Samsunga. Na zdjęciu widzimy też zamieszczoną informację o dacie prezentacji Galaxy S III. Ma do niej dojść 22 maja w Londynie.
 • Dłuższy czas ładowania iPada 3 - ekran Retina, moduł LTE czy zwiększona ilość RAMu wymagają więcej energii, przy tym samym czasie żywotności baterii, więc wszystko wskazuje na to, że nowego iPada będziemy musieli ładować znacznie dłużej. Ile? Tego jeszcze nie wiemy.
 • Obowiązkowa aplikacja dla wszystkich fanów F1 - pierwszy wyścig F1 w sezonie 2012 za nami, a każdy posiadacz iPada, który lubi być na bieżąco z F1 powinien pobrać aplikację telewizji Sky, "F1 Race Control". Pozwoli ona nie tylko na bieżąco śledzić timingi, ale będziemy mogli dzięki niej także... na żywo oglądać obraz z kamery, zamieszczonej w kaskach kierowców!

FILM:

 • Najnowsze plakaty filmowe - a wśród nich plakaty takich filmów jak: "The Raid", "The Avengers", The FP", "Ted" czy "Actionfest".
 • Nowe zdjęcia z najnowszej części "American Pie" - jeśli tęsknicie za dwuznacznym (a właściwie jednoznacznym) humorem to z pewnością ucieszą Was nowe zdjęcia z najnowszej części filmu, zatytułowanej "American Pie: Zjazd absolwentów". Znajdziecie je tutaj.
 • Pełny trailer "Prometeusza" - wielkimi krokami zbliża się do nas premiera filmu "Prometeusz" (lipiec), Ridleya Scotta. Już teraz możemy obejrzeć pełny trailer filmu.
barth89
18 marca 2012 - 13:34