flash news (27.04) - barth89 - 26 kwietnia 2012

flash news (27.04)

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

Dishonored zapowiada się wyśmienicie, wciągający Gunsmith z Ghost Recon: Future Soldier, zamów pre-order Torchlight II - testuj betę Neverwinter, niezłe oceny Prototype 2, bilety na WWDC 2012 sprzedane w dwie godziny, 12 nowych plakatów z bohaterami filmu "Niezniszczalni 2" i znacznie więcej...

GRY:

 • Dishonored będzie niesamowity - redaktor serwisu Eurogamer w swojej zapowiedzi najnowszej gry Bethesdy, Dishonored, pokłada wielkie nadzieje w grze i porównuje ją do System Shocka czy Thiefa, a w dziedzinie innowacyjności stawia ją na półce obok BioShock Infinite.
 • Portal 2 z edytorem poziomów - Valve poinformowało graczy, że już 8 maja gra otrzyma aktualizację, w skład której wejdzie "Perpetual Testing Initiative", a więc edytor poziomów, którymi będziemy mogli dzielić się za pośrednictwem Steama, a inni gracze otrzymają możliwość oceniania co lepszych dzieł.
 • Gunsmith rewelacją Ghost Recona? - jedną z nowości w nadchodzącym Ghost Recon: Future Soldier będzie Gunsmith, moduł, dzięki któremu zyskamy możliwość dopasowania broni do własnych potrzeb, ulepszenia czy zmiany jej wyglądu. Ubisoft udostępnił właśnie trailer, który ma ma nas przygotować na wręcz nałogowe korzystanie z tego trybu (także za pośrednictwem smartfona).
 • Zobacz zaprojektowane przez graczy trasy z Trials Evolution - popularna na X360 zręcznościówka firmy RedLynx oprócz masy grywalności i nieprzewidywalności charakteryzuje się też świetnym edytorem tras. W najnowszym trailerze zobaczyć możemy efekty prac graczy. Czy Trials Evolution wyrasta na nowe LittleBig Planet (w kwestii edytora)?
 • Zamów Torchlight II przed premierą i otrzymaj bonus - dowiedzieliśmy się, że wszyscy gracze, którzy zamówią pre-rder gry Torchlight II jako bonus (zapewne jeden z kilku) otrzymają dostęp do beta-testów gry Neverwinter.
 • Prototype 2 całkiem nieźle na starcie - sequel gry Prototype, studia Radical Entertainment, otrzymuje w całkiem niezłe noty. Nie mamy tu może kandydata do miana gry roku, ale bycie tym potężnym podoba się recenzentom na tyle, że od Eurogamera Prototype 2 otrzymał ocenę 7/10, a g4tv ocenił go na 4/5.

MOBILE & TECH:

 • Modecom z tanim tabletem - FreeWay TAB 7.0 to kosztujący 599 zł. tablet firmy Modecom, wyposażony w 7-calowy pojemnościowy 5-punktowy ekran, procesor Allwinner A10 1 GHz oraz system Android 2.3 czy 8GB pojemności. Tablet trafi do sprzedaży w maju.
 • Bilety na WWDC 2012 rozeszły się w mgnieniu oka - konferencja Apple Worldwide Developer Conference cieszy się tak wielką popularnością, że kosztujące prawie 1600 dolarów (!) bilety rozeszły się w dwie godziny. WWDC 2012 odbędzie się w dniach 11-15.06 w Moscone Center West w San Francisco. Czekamy!
 • Czujnik ruchu sprawcą wycieku haseł - okazuje się, że zastosowane w smartfonach czujniki ruchu, w połączeniu z wibracjami i odpowiednim trojanem mogą doprowadzić do ujawnienia naszych haseł. W jaki sposób? Dowiecie się tego, klikając tutaj.

FILM:

 • Pierwszy zwiastun nowego Bonda - Sony, przy okazji CinemaCon w Las Vegas, pierwszy trailer nowego filmu z Jamesem Bondem, zatytułowany "Skyfall". Premiera filmu w październiku.
 • "Niezniszczalni 2" na 12 plakatach - możemy już zapoznać się z dwunastoma plakatami filmu "Expendables 2", przedstawiającymi każdą z postaci, występujących w filmie.
barth89
26 kwietnia 2012 - 21:44