flash news (07.05) - barth89 - 6 maja 2012

flash news (07.05)

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

Przypominamy sobie Second Sight, pierwsze zdjęcia i informacje o The Elder Scrolls Online, recenzja A Valley Without Wind, South Park: The Game z nowym tytułem, aparaty w Samsungu Galaxy S II i III, najlepsze i najgorsze promocje filmów z całego tygodnia i znacznie więcej...

GRY:

  • Wróćmy do Second Sight - czy pamiętacie jeszcze grę Second Sight, studia Free Radical Design? Ta gra akcji, w której płynnie przechodzimy z widoku TPP do FPP ujrzała światło dzienne w lutym 2005 roku. Może czas odświeżyć sobie pamięć, lub zapoznać się z tym tytułem?
  • Pierwsze informacje o The Elder Scrolls Online - nie dosyć, że poznaliśmy pierwsze informacje o najnowszej grze Bethesdy, której deweloperem jest ZeniMax (między innymi szczegóły dotyczące postaci czy umiejętności), to na dodatek w sieci pojawił się pierwszy obrazek z gry.
  • Recenzja A Valley Without Wind - kojarzycie dwuwymiarową platformówkę połączoną ze strategią turową, o urokliwym tytule A Valley Without Wind? Gra Arcen Games miała swoją premierę pod koniec kwietnia, a jej recenzję znajdziecie w tym miejscu.
  • Tower defense w The Elder Scrolls V: Skyrim - były kucyki Pony, był serialowy śmiech w tle, były też nieco bardziej "normalne" mody, jak na przykład polepszone tekstury. Modderzy nie przestają zadziwiać, bo tym razem w świecie Skyrim pojawiła się... gra typu tower defense.
  • RPG o South Park ze zmienionym tytułem - wielce prawdopodobne jest, iż nadchodzący erpeg w klimatach South Parku od studia Obsidian, którego tytuł do tej pory brzmiał "South Park: The Game" zmieni nazwę na "South Park: The Stick of Truth". Który podoba się Wam bardziej?
  • Recenzja Sniper Elite V2 - Rebellion nie ma powodów do zadowolenia (przynajmniej po ocenie od serwisu Eurogamer), bowiem w jednej z pierwszych recenzji ich gra otrzymała notę 6/10. Oby było tylko lepiej.

MOBILE & TECH:

  • Porównanie aparatów Samsungów Galaxy S III - oficjalna zapowiedź Samsunga Galaxy S III za nami, znamy specyfikację urządzenia i wiemy, że aparat, podobnie jak w S II, posiada matrycę 8 MPx. Co ciekawe - Galaxy S III wykonuje zdjęcia o wiele lepszej jakości niż jego poprzednik.
  • iPady przodownikiem? - iPady Apple są utożsamieniem słowa "tablet" (pamiętacie, jak pisałem kiedyś o tym, że na wszystkie tablety będzie się mówić "iPad"?). Przewiduje się, że wszystkie iPady mogą generować nawet 95% tabletowego ruchu w internecie.

FILM:

  • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z tego tygodnia - tym razem wśród najlepiej promowanych filmów znalazł się plakat filmu "High School" i trailer "This Is 40", a wśród najgorszych - plakat i trailer filmu "Peace, Love and Misunderstanding".
  • "G.I. Joe: Odwet" z nowym spotem - możemu już oglądać telewizyjny spot filmu "G.I. Joe: Odwet" w reżyserii Jona Chu. Premiera filmu w USA 29 czerwca, w Polsce - w sierpniu.
barth89
6 maja 2012 - 23:03

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz