flash news (16.05) - barth89 - 15 maja 2012

flash news (16.05)

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

Machinarium na Androidzie, South Park: The Game do marca 2013, Koreańczycy ukończyli Diablo III w niecałe 5 godzin, recenzja gry Max Payne 3, MacBook Air z ekranem Retina, pełna wersja "Ghost Recon Alpha" i znacznie więcej...

GRY:

 • Machinarium zawitało na Androidzie - przyjemna gierka od Amanita Design, której premiera odbyła się pod koniec 2009 roku, trafiła na Androida. Cena? Niecałe 4 dolary.
 • Batman: Arkham City GOTY Edition z nowym trailerem - gra Batman: Arkham City w edycji GOTY, zawierająca między innymi dodatek Harley Quinn's Revenge, doczekała się nowego trailera, który obejrzeć można w tym miejscu.
 • South Park: The Game i  kwestia daty premiery - gra South Park: The Game, która prawdopodobnie otrzyma nazwę South Park: The Stick of Truth, ukaże się nie później niż do pierwszego kwartału roku 2013, ogłosiło THQ.
 • Zobacz premierowy trailer gry Hitman: Sniper Challenge - w sieci pojawił się premierowy zwiastun małej, przedpremierowej gierki Hitman: Sniper Challenge, będącej bonusem do zamówień przedpremierowych na grę Hitman: Absolution.
 • Koreańczycy vs Diablo III - nie ma mocnych na graczy z Korei. Od premiery minął jeden dzień, a oni już ukończyli grę, bijąc pierwsze rekordy. O jaki rekord chodzi konkretnie? Gra ukończona w mniej niż 5 godzin.
 • Recenzja Maxa Payne'a 3 - Eurogamer jest jednym z serwisów, który grę Rockstara ocenił raczej nisko. Kiedy Max Payne 3 zgarnia w recenzjach bardzo dobre oceny, Eurogamer wystawia mu notę 7/10.

MOBILE & TECH:

 • MacBook Air z ekranem Retina? - ekran Retina ma rzekomo pojawić się w obu wersjach kolejnych MacBooków Air, a więc w wersji 13,3" i mniejszej - 11,6".
 • Kolejny tani smartfon z Chin - Huawei Ascend Y200 to smartfon dla osób, który chcą zaznajomić się z systemem Android, a przy okazji niewiele wydać. Ascend Y200 korzystać ma z jednordzeniowego procesora o taktowaniu 1 GHz, ekranu 3,5 cala czy aparatu 3,2 MPx.

FILM:

 • "Obcy" w "Prometeuszu" - Lance Henriksen nieoficjalnie ujawnił informację o wykorzystaniu w "Prometeuszu" komputerową wersję jego postaci (Bishopa), by opowiedzieć jakąś historię. Brzmi to bardzo tajemniczo.
 • Marvel dziękuje fanom - film "The Avengers" spotkał się z miłym przyjęciem na świecie. Z tej okazji Marvel pragnie tym filmem podziękować fanom za wsparcie.
 • "Ghost Recon Alpha" w pełnej krasie - wstęp do gry Ghost Recon: Future Soldier znajdziemy w filmie, którego producentem jest między innymi sam Ridley Scott. Wreszcie ukazała się pełna wersja filmu "Ghost Recon Alpha". Obejrzycie ją poniżej:
barth89
15 maja 2012 - 22:52
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
16.05.2012 09:15
😒
ElNinho
156
STROH 80

Machinarium fajna rzecz ... ale ...

Version 1.0 is designed to give the best experience on devices such as tablets with 1024x600 or 1280x800 and higher screens.