flash news (16.05) - barth89 - 15 maja 2012

flash news (16.05)

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

Machinarium na Androidzie, South Park: The Game do marca 2013, Koreańczycy ukończyli Diablo III w niecałe 5 godzin, recenzja gry Max Payne 3, MacBook Air z ekranem Retina, pełna wersja "Ghost Recon Alpha" i znacznie więcej...

GRY:

 • Machinarium zawitało na Androidzie - przyjemna gierka od Amanita Design, której premiera odbyła się pod koniec 2009 roku, trafiła na Androida. Cena? Niecałe 4 dolary.
 • Batman: Arkham City GOTY Edition z nowym trailerem - gra Batman: Arkham City w edycji GOTY, zawierająca między innymi dodatek Harley Quinn's Revenge, doczekała się nowego trailera, który obejrzeć można w tym miejscu.
 • South Park: The Game i  kwestia daty premiery - gra South Park: The Game, która prawdopodobnie otrzyma nazwę South Park: The Stick of Truth, ukaże się nie później niż do pierwszego kwartału roku 2013, ogłosiło THQ.
 • Zobacz premierowy trailer gry Hitman: Sniper Challenge - w sieci pojawił się premierowy zwiastun małej, przedpremierowej gierki Hitman: Sniper Challenge, będącej bonusem do zamówień przedpremierowych na grę Hitman: Absolution.
 • Koreańczycy vs Diablo III - nie ma mocnych na graczy z Korei. Od premiery minął jeden dzień, a oni już ukończyli grę, bijąc pierwsze rekordy. O jaki rekord chodzi konkretnie? Gra ukończona w mniej niż 5 godzin.
 • Recenzja Maxa Payne'a 3 - Eurogamer jest jednym z serwisów, który grę Rockstara ocenił raczej nisko. Kiedy Max Payne 3 zgarnia w recenzjach bardzo dobre oceny, Eurogamer wystawia mu notę 7/10.

MOBILE & TECH:

 • MacBook Air z ekranem Retina? - ekran Retina ma rzekomo pojawić się w obu wersjach kolejnych MacBooków Air, a więc w wersji 13,3" i mniejszej - 11,6".
 • Kolejny tani smartfon z Chin - Huawei Ascend Y200 to smartfon dla osób, który chcą zaznajomić się z systemem Android, a przy okazji niewiele wydać. Ascend Y200 korzystać ma z jednordzeniowego procesora o taktowaniu 1 GHz, ekranu 3,5 cala czy aparatu 3,2 MPx.

FILM:

 • "Obcy" w "Prometeuszu" - Lance Henriksen nieoficjalnie ujawnił informację o wykorzystaniu w "Prometeuszu" komputerową wersję jego postaci (Bishopa), by opowiedzieć jakąś historię. Brzmi to bardzo tajemniczo.
 • Marvel dziękuje fanom - film "The Avengers" spotkał się z miłym przyjęciem na świecie. Z tej okazji Marvel pragnie tym filmem podziękować fanom za wsparcie.
 • "Ghost Recon Alpha" w pełnej krasie - wstęp do gry Ghost Recon: Future Soldier znajdziemy w filmie, którego producentem jest między innymi sam Ridley Scott. Wreszcie ukazała się pełna wersja filmu "Ghost Recon Alpha". Obejrzycie ją poniżej:
barth89
15 maja 2012 - 22:52