flash news (04.06) - barth89 - 3 czerwca 2012

flash news (04.06)

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

Nowy projekt Roberta Bowlinga, bonusy pre-orderowe do Dishonored, pierwsze części Hitmana na PlayStation 3, Dragon's Dogma technicznie, nowy iPhone z wydłużonym ekranem, najnowsze plakaty filmowe, "Avengers" trzecim najlepiej zarabiającym filmem w USA i na świecie i znacznie więcej...

GRY:

  • Nowy projekt Roberta Bowlinga - okazuje się, że Robert Bowling, były pracownik Activision, doskonale znany wszystkim fanom serii Call of Duty, i jego nowe studio, Robotoki, pracują nad projektem o nazwie Human Element. Jest to, krótko mówiąc, kolejna gra o zombiakach.
  • Medal of Honor: Warfighter zmierza także na PS Vita? - nadchodzący sequel gry Medal of Honor z 2010 prawdopodobnie doczeka się swojej wersji na konsolę PlayStation Vita. Więcej szczegółów powinniśmy poznać na dzisiejszej konferencji prasowej.
  • Dragon's Dogma technicznie - Eurogamer wziął na technologiczny warsztat grę Dragon's Dogma. Dzięki temu artykułowi powinniśmy dowiedzieć się czegoś o optymalizacji gry, a także jak wersja na Xboxa 360 wypada w starciu z wersją na PlayStation 3.
  • Dishonored z pre-orderowymi bonusami - sklepy takie jak: GameStop, Best Buy, Amazon, Walmart czy Target mogą pochwalić się oferowanymi przez nie dodatkami do pre-orderowych zamówień na grę Dishonored. Oczywiście wśród bonusów znajdziemy wyjątkowe zdolności czy sprzęt głównego bohatera.
  • Hitman zawita na PlayStation 3 - i nie chodzi tu wcale o najnowszą część tej świetnej serii. Hitman 2: Silent Assassin, Hitman 3: Contracts i Hitman: Blood Money trafią do kolekcji HD dla PlayStation 3. Data premiery? 15 października.

MOBILE & TECH:

  • HTC One S i pierwsze wrażenia - redakcja serwisu Android miała okazję zapoznać się już z najnowszym, obok One X i One V, smartfonem tajwańskiego producenta. Wrażenia znajdziecie tutaj.
  • Nowy iPhone z wydłużonym ekranem - wiele wskazuje na to, że najnowszy iPhone otrzyma powiększony wyświetlacz. Co ciekawe - nie zmieni się jego szerokość, a jedynie długość. Co więcej - takie rozwiązanie prawdopodobnie ma sens.

FILM:

  • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z tego tygodnia - przychylność zyskał trailer "The Amazing Spider-Man", natomiast niezbyt spodobać się może trailer filmu "Branded" czy reklama TV "Ice Age: Continental Drift".
  • "Avengers" z kolejnymi rekordami - Disney ogłosił, że "Avengers" stali się trzecim najlepiej zarabiającym filmem w USA i na całym świecie. Ile zarobił ten film? Drobny 1 miliard 331,3 mln dolarów.
  • Najnowsze plakaty filmowe - wśród nowości znalazły się plakaty takich filmów jak: "The Dark Knight Rises", "Hide Away", "Madea's Witness Protection", "Neighboring Sounds" czy "Take This Waltz".
barth89
3 czerwca 2012 - 22:14