The Last of Us Spec Ops: The Line Google Indiana Jones - flash news (27.06) - barth89 - 26 czerwca 2012

The Last of Us, Spec Ops: The Line, Google, Indiana Jones - flash news (27.06)

The Last of Us zbiera nagrody za E3, recenzje Spec Ops: The Line, kilka słów o domie aukcyjnym w Diablo III, nowy iPhone z obsługą płatności zbliżeniowych, HTC wprowadza usługę HTC Connect, kompletne wydanie "Indiany Jonesa" na Blu-ray i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Spec Ops: The Line z zaskakująco wysokimi ocenami - dwie redakcje zgodnie oceniły najnowszą produkcję Yager Development na 8/10 (Eurogamer i computerandvideogames), a minimalnie niższą notę (7.75/10) przyznał Spec Ops: The Line GameInformer.
 • The Last of Us zgarnia nagrody z E3 - krytycy wyróżnili najlepsze, ich zdaniem, gry z targów E3. Najwięcej nagród zebrała gra The Last of Us, zgarniając nagrodę za najlepsze show, najbardziej oryginalną grę, najlepszą grę konsolową, najlepszą przygodową grę akcji i udźwiękowienie.
 • Ghost Recon: Future Soldier vs Spec Ops: The Line trailerowo - serwis GameSpy postanowił zestawić ze sobą trailery startowe dwóch trzecioosobowych shooterów. Który Waszym zdaniem prezentuje się lepiej?
 • Premiera Far Cry 3 przesunięta - fani serii Far Cry będą musieli uzbroić się w cierpliwość, bowiem Ubisoft ogłosił, że premiera trzeciej części gry nastąpi nie we wrześniu, jak planowano, a dopiero w grudniu. Pozostaje mieć nadzieję, że przesuniętcie premiery wpłynie pozytywnie na jakość samej gry.
 • Patch do Maxa Payne'a 3 poprawi tryb multiplayer - Rockstar udostępnił graczom patcha do gry Max Payne 3, który poprawi kilka błędów, związanych głównie z trybem multiplayer (np. błędy z awansowaniem na wyższe poziomy czy balans broni).
 • Co nieco o domie aukcyjnym w Diablo III - redaktor serwisu thisismyjoystick.com postanowił podzielić się swoimi odczuciami, związanymi z domem aukcyjnym w Diablo III. Znajdziecie je w tym miejscu.

MOBILE & TECH

 • Google odsłoniło nową statuę przed swoją siedzibą - z okazji premiery nowej wersji Androida Google, tradycyjnie już, postanowiło odsłonić statuę prezentującą smakołyk, od którego pochodzi nazwa kolejnej wersji Androida. Jest Jelly Bean, są żeli.
 • Nowy iPhone obsłuży płatności zbliżeniowe - ciąg dalszy plotek o nowym iPhone'ie. Tym razem pogłoski mówią, że najnowszy smartfon Apple wyposażony zostanie w obsługę płatności zbliżeniowych NFC.
 • Lepsze połączenia dzięki HTC Connect - firma HTC zaprezentowała nową usługę o nazwie HTC Connect. Pozwoli ona na lepszy standard łączenia z urządzeń HTC z odbiornikami audio i wideo.
Żelki przed budynkiem Google

FILM

 • "Avengers" pogrążyło "Battleship" - reżyser filmu "Battleship" twierdzi, że jego produkcja nie odniosła sukcesu w USA przez film "Avengers", który okazał się najlepiej zarabiającym filmem w historii. Cóż, jeśli przegrywać to z najlepszymi, choć ta wymówka nie do końca mnie przekonuje...
 • Kompletny "Indiana Jones" na Blu-ray - już 28 września na rynku amerykańskim ukaże się kompletne wydanie "Indiany Jonesa" na Blu-ray, a więc cały box składać się będzie ze wszystkich czterech części filmu. Poznaliśmy też wygląd okładki.
barth89
26 czerwca 2012 - 22:07