The Secret World Splinter Cell Android Jumanji - flash news (20.07) - barth89 - 19 lipca 2012

The Secret World, Splinter Cell, Android, Jumanji - flash news (20.07)

Recenzja Tony Hawk's Pro Skater HD i The Secret World, nowy trailer Splinter Cell: Blacklist, Ubisoft odnosi sukces dzięki Ghost Recon: Future Soldier, deweloperzy inspirują się serialem "Lost", Jelly Bean najbezpieczniejszym Androidem, powstanie nowa wersja "Jumanji" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Recenzja Tony Hawk's Pro Skater HD - remake pierwszej i drugiej części tej niebywale popularnej niegdyś serii nie zachwycił redaktorów serwisu videogamer.com, gdyż produkcja Robomodo otrzymała w recenzji notę 6/10. Ale chyba i tak warto przypomnieć sobie młode lata?
  • Darksiders II pozwoli Ci wybrać odpowiednią śmierć - studio Vigii Games, odpowiedzialne za grę Darksiders II chwali się możliwościami customizacji głównej postaci. Śmierci możemy dopasować nie tylko odpowiednie umiejętności, ale i broń i odzienie. Wszystko zaprezentowane zostało na filmiku.
  • Recenzja The Secret World - The Secret World to jedna z niewielu produkcji MMO, która pozwoli nam toczyć sieciowe boje z wilkołakami i zombiakami  w czasach nam współczesnych. W recenzji serwisu GameSpy gra od FunComu otrzymała ocenę 3,5/5.
  • Zobacz jak deweloperzy wzorują się na serialu "Lost" - nie od dziś wiadomo, że w świecie gier znaleźć możemy nawiązania do różnych produkcji - filmów, seriali, czy innych gier. Najwyraźniej wielu producentów zapisuje się do grona fanów serialu "Lost". Nawiązania do niego znaleźć możemy w tytułach takich jak Diablo III, Fallout 3, Grand Theft Auto IV czy Singularity.
  • Nowy trailer Splinter Cell: Blacklist - w sieci pojawił się nowy trailer zapowiedzianego na wiosnę przyszłego roku Splinter Cell: Blacklist. Niezwykle widowiskowy filmik prezentuje najważniejsze postacie w grze i cechy produkcji Ubisoftu.
  • Ghost Recon: Future Soldier przyczyną sukcesu Ubisoftu - jak donosi serwis IGN, firma Ubisoft odnotowała ponad 27% wzrost sprzedaży (co przenosi się na około 160 milionów dolarów), a przyczyną sukcesu jest nic innego, jak najnowsza część serii Ghost Recon.

MOBILE & TECH

  • Najnowsza wersja Androida najbezpieczniejsza - okazuje się, że najnowsza wersja Androida, Jelly Bean, będzie najbezpieczniejszą wersją. Niewątpliwie przyczyniają się do tego dwa zabezpieczenia, przez które hakerowi trudniej będzie się włamać do systemu - ASLR i DEP.
  • Operatorzy komórkowi przygotowują się na nadejście nowego iPhone'a - Financial Times donosi, że europejscy operatorzy sieci komórkowych, z myślą o zbliżającej się premierze nowego iPhone'a, robią zapasy kart Nano-SIM, które będzie wykorzystywał najnowszy smartfon Apple.

FILM

  • Dlaczego "Mroczny Rycerz Powstaje" jest tylko w 2D? - odpowiedzi na to pytanie udzielił reżyser produkcji, Christopher Nolan. Powodem są preferencje widzów, którzy podobno wolą oglądać filmy w formacie 2D.
  • Powstanie nowe "Jumanji" - szef wytwórni Columbia Pictures zdradził, że powstaje nowa wersja kultowego "Jumanji" z 1995 roku. Więcej szczegółów na ten temat nie poznaliśmy, ale przy okazji dowiedzieliśmy się, że powstanie czwarta część "Facetów w czerni".
barth89
19 lipca 2012 - 18:26