FIFA 13 Valve Apple Hobbit - flash news (21.09) - barth89 - 20 września 2012

FIFA 13, Valve, Apple, Hobbit - flash news (21.09)

Recenzja FIFA 13, nowy nabytek Valve, Compamy of Heroes 2 z przedpremierowymi bonusami, iPhone 5 bez stacji dokującej, smartfon od Aston Martina, klip z "Uprowadzonej 2" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Recenzja FIFA 13 - redaktorzy z portalu Eurogamer jako jedni z pierwszych zamieścili na łamach serwisu recenzję gry FIFA 13. Najnowsza odsłona wirtualnej piłki kopanej od EA zasłużyła na ocenę 9/10, a więc dokładnie taką samą, jaką otrzymał Pro Evolution Soccer 2013.
  • Valve się zbroi - niedawno deweloperzy (i nie tylko) z Valve postanowili sprawić sobie ciekawy gadżet. Tutaj możecie obejrzeć swoisty unboxing i pierwsze uruchomienie tego cacka. Któż nie chciałby choć trochę Portala u siebie w pokoju?
  • Company of Heroes 2 w przedsprzedaży z bonusami - już dziś możecie składać zamówienia przedpremierowe na grę Company of Heroes 2 na Steamie (cena nieco zaporowa). Dla śmiałków przewidziano bonusy w postaci czapek do Team Fortress 2, darmowy egzemplarz Warhammera 40,000: Dawn of War 2: Retribution i trochę growej waluty do wykorzystania w potyczkach multiplayer.
  • Techniczna strona Tekken Tag Tournament 2 - jeśli zastanawiacie się jaka jest różnica między konsolowymi wersjami Tekken Tag Tournament 2, lub po prostu jesteście fanami tej produkcji i chcecie o niej wszystko wiedzieć to w tym miejscu znajdziecie techniczną analizę produkcji Namco.
  • Zobacz tanka w wydaniu Neverwinter - deweloperzy ze studia Cryptic udostępnili zwiastun prezentujący w akcji jedną z klas postaci w grze Neverwinter - Guardian Fightera, który pełni w grze rolę tanka.

MOBILE & TECH

  • iPhone 5 nie dostanie nowej stacji dokującej? - prezentacja nowego iPhone'a, którą w zeszłym tygodniu prowadził Phil Schiller, wiceprezez Apple ds. marketingu, była szczuplejsza o prezentację akcesoriów nowego smartfona Apple. Zabrakło także nowej stacji dokującej, a sam Schiller potwierdził, że firma nie ma w planach produkcji takiego urządzenia.
  • Smartfon prosto od Aston Martina - co prawda Aston Martin Aspire nie może poszczycić się kosmiczną specyfikacją (jednordzeniowy procesor Qualcomm MSM7227T o taktowaniu 800 MHz, 256 MHz RAMu, Android 2.3.5.), ale za wygląda bardzo efektownie i tak też kosztuje - od $1290 do $1590 (w zależności od koloru, odpowiednio czarnego i białego, srebrnego, złotego i różowo-złotego).
  • Apple sprzeda 8 milionów iPhone'ów 5 podczas pierwszego weekendu sprzedażowego - analitycy przewidują, że podczas pierwszego weekendu sprzedażowego iPhone 5 sprzeda się w liczbie od 6 do 10 milionów egzemplarzy, przy czym bardzo realny jest poziom 8 milionów.

FILM

  • Świetny trailer filmu "Hobbit: Niezwykła podróż" - przedwoczoraj wytwórnia Warner Bros Pictures wypuściła trailer najnowszego filmu Petera Jacksona, pod tytułem "Hobbit: Niezwykła podróż". Trzeba przyznać, że materiał może się podobać i pozwala wczuć się w klimat filmu, którego premiera już w grudniu.
  • Zobacz jak Liam Neeson ucieka przed bandytami - w sieci pojawił się nowy klip z filmu "Taken 2". Tym razem niebezpieczeństewo grozi nie tylko córce byłego agenta. Zobaczcie jak wygląda fragment pościgu samochodowego, o tutaj.
barth89
20 września 2012 - 15:54