Guild Wars 2 Corvo Borderlands 2 Apple vs Samsung Skyfall - flash news (24.09) - barth89 - 23 września 2012

Guild Wars 2, Corvo, Borderlands 2, Apple vs Samsung, Skyfall - flash news (24.09)

Techniczna strona Borderlands 2, Google Authenticator do Guild Wars 2, Bashir Sultani szkicuje Corvo, batalii Apple z Samsungiem ciąg dalszy, test upadku iPhone'a 5 i Samsunga Galaxy S3, nowy klip ze "Skyfall" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Techniczna strona Borderlands 2 - w miniony piątek Borderlands 2 trafił do polskich graczy. Być może co niektórzy z Was zastanawiają się jakie są różnice między poszczególnymi wersjami. Dowiecie się tego z tego artykułu.
  • Zobacz jak powstaje szkic Corvo - główny bohater gry Dishonored najwyraźniej zafascynował jednego z artystó. Niejaki Bashir Sultani postanowił, za pomocą soli, stworzyć jego portret i udokumentować swoje dzieło na YouTube.
  • Nadchodzi Google Authenticator dla Guild Wars 2 - gracze spędzający długie godziny przy produkcji MMO chcieliby możliwie najlepiej zabezpieczyć swoje konto przed kradzieżą i wszelkiego rodzaju włamaniami. Z odsieczą idzie Google ze swoim Authenticatorem, którego zasada działania ma być analogiczna do authenticatorów Blizzarda.
  • Claptrap z kartonu - czy jeśli czekacie na kuriera (lub kogokolwiek innego), który ma przynieść Wam paczuszkę z długo oczekiwaną grą spodziewacie się, że paczuszka nie trafi szybko do kosza? Zerknijcie tylko na zdjęcie kartonika z grą Borderlands 2. W takich paczuszkach gry mogłyby być doręczane zawsze.
  • Przypomnijmy sobie Project IGI - pamiętacie FPS-y w starym stylu? IGI, Soldier of Fortune, stare Ghost Recony czy Rainbow Six? Jeśli nie to zerknijcie tylko na przypomnienie gry Project IGI, jednego z bardziej popularnych FPS-ów w swoich latach.

MOBILE & TECH

  • Apple domaga się zakazu sprzedaży 29 modeli smartfonów Samsunga - to, że Samsung przegrał sprawę sądową z Apple nie znaczy, że to już koniec batalii. Gigant z Cupertino domaga się bowiem kolejnych 707 milionów dolarów i wprowadzenia zakazu sprzedaży 29 modeli smartfonów Samsunga na terenie Stanów Zjednoczonych.
  • Crash-test: iPhone 5 vs Samsung Galaxy S3 - w sieci pojawił się filmik, który zademonstrować ma uszkodzenia obu smartfonów po upadkach z różnych wysokości. Który przetrwał tę próbę lepiej? Zerknijcie tutaj.
  • Różowy Galaxy S3 - początkowo do sprzedaży trafiły jedynie dwie wersje kolorystyczne telefonu koreańskiego producenta. W tym tygodniu na rynek koreański trafi jednak różowy Samsung Galaxy S3.

FILM

  • Zobacz nowy zwiastun ze "Skyfall" - podczas rozdania nagród Emmy został zaprezentowany nowy spot telefizyjny do filmu "Skyfall" z Jamesem Bondem. Obejrzycie go tutaj.
  • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z zeszłego tygodnia - w ubiegłym tygodniu spodobać mógł się trailer "Uprowadzonej 2", a także "Sinister". Bez szału okazały się zwiastuny "Butter" czy "Gambit".
barth89
23 września 2012 - 20:58