Wii U z blokadą regionalną - Yoghurt - 24 września 2012

Wii U z blokadą regionalną

Stare, bezsensowne pomysły na zabezpieczenia, utrudniające życie zarówno fanom gier, jak i filmów, wciąż mają się dobrze. Jak donosi Famitsu (a raczej zachodni gracze potrafiący rozszyfrować księżycową mowę azjatów), potwierdziły się przypuszczenia o blokadzie regionalnej Wii U.

Co oczywiście oznacza, że fani japońszczyzny, znający krzaczki, mogą zapomnieć o imporcie tytułów (przynajmniej do czasu pierwszego haxa, który zapewne poświęcony będzie właśnie obejściu region-locka), Także ci którzy chcieli zakupić konsolę przedpremierowo, lub po niższej cenie, na przykład w Stanach, również mogą sobie odpuścić, o ile nie planują sprowadzać wszystkich gier na nowe Wii z dalekiej zagranicy.

Mnie osobiście to zbytnio nie rusza, bo poza exclusivem w postaci drugiej Bayonetty (któż by pomyślał) nie widzę na razie w nowej konsolce Nintendo nic ciekawego. Ale wierni fani japońskiego koncernu będą wyjątkowo niepocieszeni tym faktem. Łączę się z nimi jednak w bólu, bo sam odczuwam na własnej skórze ten problem, sprowadzając sobie zza oceanu kolekcjonerskie edycje filmowe i jestem zmuszony używać nie do końca legalnych sposobów, by obejrzeć zakupione zgodnie z prawem produkcje.

Jak można utrudniać oglądanie tak doskonałego serialu?
Yoghurt
24 września 2012 - 10:20

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
24.09.2012 20:01
MollyClock
😈
MollyClock
7
Pretorianin

Poczekaj, aż się doczekasz dzieciaka i zamarzy mu się jakiś tytuł niedostępny u nas. :P

24.09.2012 20:09
Yoghurt
odpowiedz
Yoghurt
79
Legend

Będzie szpilał w Mariana na NESie, a nie na jakichś nowoczesnych maszynach. I na pewno nie pozwolę mu sprowadzać gier z Japonii, w tym wypadku podziękuję Nintendo za wprowadzenie blokady - nie będzie mi młodzian w jakieś porno-bajeczki grywał! :)

24.09.2012 20:19
MollyClock
odpowiedz
MollyClock
7
Pretorianin

No, ale co z USA w okresie, kiedy będzie za mały na NESa, a szanowna mamcia wyjdzie z domu na dłużej i będziesz musiał dzieciaka tak aktywnego jak pewien nam znany, zająć przez czas dłuższy? :P Bieganie Cię zmęczy, bajeczki i książeczki go znudzą i - nie daj Boże - będzie chciał wyjść na zewnątrz? :D

05.03.2013 18:41
odpowiedz
vpnonline
1
Junior

Jak by ktoś potrzebował adresu IP z USA lub UK to zapraszam do VPN Online.
http://www.vpnonline.pl