XCOM Battlefield 4 iPhone 5 Nikon Johnny Depp - flash news (1.10) - barth89 - 30 września 2012

XCOM, Battlefield 4, iPhone 5, Nikon, Johnny Depp - flash news (1.10)

Dlaczego warto się ekscytować XCOM: Enemy Unknown, co powinno znaleźć się w Battlefield 4, sprzedaż iPhone'a 5 w Polsce i śmiech na sali, cyfrówka z Androidem, warunki pracy w Apple, zobacz limitowaną edycję filmu "Mroczny Rycerz Powstaje" na DVD i Blu-ray, najnowsze plakaty filmowe i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Dlaczego warto ekscytować się XCOM: Enemy Unknown? - serwis computerandvideogames.com postanowił podać dziesięć powodów, dla których warto zainteresować się grą XCOM: Enemy Unknown. Chcecie je poznać? Zajrzyjcie tutaj.
 • GRID 2 i inne gry Codemasters na Wii U? - Codemasters poinformowało, że możliwe jest pojawienie się GRIDa 2, mającego zadebiutować latem przyszłego roku, także na konsoli Wii U. Co więcej - możliwe, że także inne gry tego producenta pojawią się na konsoli Nintendo.
 • Przypomnijmy sobie Resident Evil 2 - z okazji zbliżającej się premiery przełomowego serii Resident Evil 6 (możliwe jednoczesne chodzenie i strzelanie!) może warto przypomnieć sobie wcześniejsze części? Na przykład "dwójkę".
 • Battlefield 4: lista życzeń - czego oczekujemy po Battlefield 4? Na przykład przeniesienie 64-osobowego multi na konsole, powrót Battle Recordera, udostępnienie narzędzie moderskich i takie tam.
 • Unreal Engine 4 nie ma się czego wstydzić - twórcy silnika Unreal Engine 4 twierdzą, że nie mają się czego wstydzić, a Unreal Engine 4 w niczym nie ustępuje na przykład CryEngine'owi 3.

MOBILE & TECH

 • Premiera iPhone'a 5 w Polsce? Porażka! - w ubiegły piątek w naszym kraju miała miejsce premiera najnowszego iPhone'a, którą można skwitować jednym słowem: porażka. Wiecie, że oprócz sieci komórkowych w Warszawie można było kupić jedynie dziewięć iPhone'ów? I to za prawie 4100 złotych!
 • Zobacz aparat cyfrowy z Androidem - w USA i Australii do sprzedaży trafił aparat Nikon Coolpix S800C, którego jedną z zalet jest... system Android w wersji 2.3 z dostępem do Google Play.
 • Jakie są warunki pracy w fabrykach Apple? - gigant z Cupertino opublikował raport dotyczacy warunków pracy w swoich fabrykach. Oprócz zapewnień, iż firma dba o prawa pracownicze nawet w krajach, w których nie są one przestrzegane, dowiedzieliśmy się także, że 97% osób zatrudnionych w Apple pracuje tygodniowo nie dłużej niż 60 godzin.

FILM

 • Zobacz jak wygląda edycja limitowana filmu "Mroczny Rycerz Powstaje" - 4 grudnia planowana jest premiera filmu "Mroczny Rycerz Powstaje" na DVD i Blu-ray. Do nabycia będzie również efektowna edycja limitowana, którą zobaczyć możecie tutaj.
 • Depp przygotowuje się do skoku - w sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu "The Lone Ranger", na których możemy zobaczyć Johnny'ego Deppa i Armie Hammera, szykujących się do skoku ze zniszczonego wagonu.
 • Najlepsze i najgorsze promocje filmów - w zeszłym tygodniu spodobać mógł się plakat "The American Scream" i trailer "Stocker", z kolei niezbyt udał się zwiastun "Vamps" czy "Identity Thief".
 • Najnowsze plakaty filmowe - w ubiegłym tygodniu pojawiły się plakaty takich produkcji jak: "The Hobbit: An Unexpected Journey", "Cloud Atlas", "Argo", "The American Scream", "Promised Land", "The Smurfs 2" i wielu innych.
barth89
30 września 2012 - 12:30

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
01.10.2012 14:19
ozoq
59
Generał

Ja od Battlefield 4 oczekuję jednek rzeczy: koniec klimatów Bliskiego Wschodu. Już można się porzygać oglądając po raz kolejny brudne pustynie i zapiaszczone rozwalone miasta. Kolejny dodatek aftermath, którego zwiastun już dawno mógłby pojawić się na GOLu, pokazuję znowu to samo. Naprawdę nie da się przenieść całej akcji w lokacje typu Góry Elbrus? Może jakaś dżungla? Azjatyckie miasta? Chciałoby się, by kolejna część oferowała kilka miejsc z tego świata.

01.10.2012 15:29
berial6
odpowiedz
berial6
109
Donut Hole

Plakaty o Hobbicie:
Pierwszy- siedmiu krasnoludków x1.9
drugi- ale się wysilili

01.10.2012 16:16
mixtape7123
odpowiedz
mixtape7123
60
Konsul

teraz BF i MOH będąwydawane co roku i jestem ciekawy kiedy ktoś powei że to odgrzewany kotlet