Fable F1 Race Stars iPhone James Bond - flash news (12.10) - barth89 - 11 października 2012

Fable, F1 Race Stars, iPhone, James Bond - flash news (12.10)

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Nadchodzi nowe DLC do Sleeping Dogs - już w przyszłym tygodniu (dokładie 16 października) do XBLA, PSN i Steama powinien trafić nowy dodatek DLC do Sleeping Dogs - Street Racer Pack. Został on wyceniony na niecałe 4 dolary.
  • Co czeka nas w multi Need for Speed: Most Wanted? - tryb dla pojedynczego gracza i multiplayer zostaną ze sobą sprzężone za pomocą Autologa, który będzie porównywał wyniki znajomych, ale także umożliwiał bezpośrednią, kontaktową rywalizację. Wszystkie nowości w trybie multiplayer poznacie dzięki nowemu trailerowi.
  • Recenzja Fable: The Journey - najnowsza część Fable najwidoczniej nie zachwyciła recenzenta serwisu Eurogamer. Czyżby kinectowy eksperyment z Fable: The Journey się nie powiódł? Gra otrzymała ocenę 6/10.
  • F1 Race Stars z demem - zręcznościowa Formuła 1 od Codemasters, przeznaczona dla młodszych graczy, doczeka się wersji demonstracyjnej. Nie poznaliśmy żadnych szczegółowych informacji, ale wiemy, że demo ukaże się przed premierą gry, która zaplanowana jest na 16 października.
  • Connor walczy i strzela na nowym zwiastunie - samego Connora już poznaliśmy. Teraz przyszedł czas na przedstawienie jego oręża i umiejętności. Uwierzcie - jest co podziwiać.

MOBILE & TECH

  • Nadchodzi Galaxy Music od Samsunga - koreański producent zapowiedział nowego smartfona - Galaxy Music. Zostanie on wyposażony w 512 MB RAMu, projektor o jasności 9 lumenów, aparat 3 Mpx, głośniki stereo oraz wsparcie dla rozwiązań SRS, Smart Volume oraz Sound Alive. Póki co nie wiemy nic o procesorze.
  • Uszkodzone iPhone'y 5 przyczynią się do wydłużenia czasu produkcji - niebawem do sklepów powinny trafić kolejne egzemplarze nowego iPhone'a. Jak się jednak okazuje, ilość tych egzemplarzy może być mniejsza. Powodem takiego stanu rzeczy jest spora ilość uszkodzonych urządzeń, które trafiły do klientów. Apple postanowiło wprowadzić zmiany w produkcji i dodatkowe kontrole, co także nie wpłynie na przyspieszenie całego procesu.
  • Pożegnamy się z Nexusem 7 16 GB? - mówi się o tym, że Nexus 7 z 32 GB pamięci nie tylko wejdzie na rynek, ale i wyprze swojego uboższego w pamięć poprzednika. Spekulowało się, że cena Nexusa 7 z 16 GB pamięci zostanie obniżona, ale teraz sytuacja wygląda nieco inaczej.
Samsung Galaxy Music w pełnej krasie

FILM

  • Kilka pomysłów na tegoroczne Halloween - jeśli obchodzicie Halloween i lubicie się bać to być może ten artykuł pomoże Wam w doborze odpowiedniego filmu na halloweenowy wieczór.
  • Bohaterowie "Hobbita" na monetach - 1 listopada nowozelandzka poczta wypuści limitowaną serię monet i znaczków z podobiznami bohaterów "Hobbita". Najdroższa z monet kosztować będzie 3 tysiące dolarów.
barth89
11 października 2012 - 13:43