Marvel Need for Speed Call of Duty iOS Ralph Demolka - flash news (5.11) - barth89 - 4 listopada 2012

Marvel, Need for Speed, Call of Duty, iOS, Ralph Demolka - flash news (5.11)

Zobacz dotknięte trzęsieniem ziemi mapy z Dogrywki, GameInformer w obronie Call of Duty, Stan Lee zafascynowany Marvel Avengers: Battle for Earth, techniczna strona Need for Speed: Most Wanted, różnica między iPadem 4 i jego poprzednikiem, widgety dla iOS, "Ralph Demolka" w amerykańskich kinach i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Szykuje się nowy tytuł od twórcy X-COMA? - chodzi o Chaos: The Battle of Wizard. Wszystko za sprawą twórcy oryginalnego UFO z 1985 roku, Juliana Gollopa, który ma w planach stworzenie kontynuacji gier takich jak Chaos: The Battle of Wizard czy Lords of Chaos.
 • Zobacz epicentrum trzęsienia ziemi z Dogrywki - doskonale wiemy, że czwarte DLC do Battlefielda 3, zatytułowane Dogrywka, przeniesie nas do zrujnowanych trzęsieniem ziemi miast. Ciekawi jak będą się prezentować ulice tychże? Zerknijcie tutaj.
 • W obronie Call of Duty - od jakiegoś czasu, a może i od dawna trwa nagonka na Call of Duty. A to, że odgrzewany kotlet, a to kopiuj-wklej. GameInformer stanął w obronie dziecka Activision.
 • Stan Lee zafascynowany nową grą Marvela - legendarny twórca komiksów Marvela przyjrzał się bliżej najnowszej produkcji tegoż, a więc Marvel Avengers: Battle for Earth i najwyraźniej jest nią bardzo zafascynowany.
 • Techniczna strona Need for Speed: Most Wanted - z całą pewnością możemy już powiedzieć, że Criterion stanął na wysokości zadania i jakość najnowszego Need for Speeda jest poziomie marki. A jak jest z oprawą graficzną?

MOBILE & TECH

 • Jaka jest różnica między iPadem 4 i jego poprzednikiem? - serwis iFixit rozłożył nowego iPada na części pierwsze i dokładnie przyjrzał się jego wnętrzu. Co się okazało? iPad 4 różni się od swojego poprzednika tylko portem Lightning i nowym procesorem.
 • Samsung planuje wprowadzić do sprzedaży mniejszego Galaxy Note? - wielu osobom brakowało tabletu Samsunga, który wypełniłby lukę między Galaxy Note II i Galaxy Note 10.1. Koreański producent najwyraźniej wziął pod uwagę to zapotrzebowanie rynku i możliwe, że już niebawem wprowadzi do sprzedaży mniejszego i tańszego Galaxy Note z 7-calowym ekranem.
 • Zobacz jak mogłyby wyglądać widgety dla iOS - w sieci pojawiło się nagranie prezentujące koncepcyjne działanie i wygląd widgetów dla systemu iOS. Ciekawi jak to się prezentuje? Zajrzyjcie tutaj.

FILM

 • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z zeszłego tygodnia - w zeszłym tygodniu spodobać się mógł klip z "Silver Linings Playbook" i plakat "The Wolverine", natomiast kiepsko wypadł plakat "Oz: The Great and Powerful".
 • Demolka w amerykańskich kinach - w weekend do amerykańskich kin trafił film "Ralph Demolka" ("Wreck-It-Ralph"). Wszystko wskazuje na to, że animacja Disneya może okazać się sporym przebojem.
 • Zobacz najnowsze plakaty filmowe - w ubiegłym tygodniu pojawiły się plakaty takich produkcji jak: "Life of Pi", "The Wolverine", "Any Day Now", "Barrymore", "The Company You Keep" czy "Wreck-It-Ralph".
barth89
4 listopada 2012 - 11:01