Dishonored Skyrim iOS6 Hobbit - flash news (12.11) - barth89 - 11 listopada 2012

Dishonored, Skyrim, iOS6, Hobbit - flash news (12.11)

Jak sprzedaje się Dishonored, przypominamy sobie Freedom Fighters, analiza zakończenia Assassin's Creed 3, czy wciąż gracie w Skyrima, Apple płaci szwajcarskim kolejom za wykorzystanie tarczy zegara w iOS 6, nowe plakaty z "Hobbita: Niezwykła podróż" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Jak sprzedaje się Dishonored? - zachodnie media donoszą, że w październiku Dishonored sprzedał się w USA w liczbie 460 tysięcy egzemplarzy. Jak uważacie, to dobry wynik?
  • Przypomnijmy sobie Freedom Fighters - pamiętacie strzelankę TPP z 2003 roku od EA, w której mogliśmy wcielić się w amerykańskiego partyzanta walczącego z nękającymi Stany Zjednoczone Rosjanami? Jeśli nie to koniecznie zerknijcie tutaj.
  • Gracie jeszcze w The Elder Scrolls V: Skyrim? - redakcja serwisu GameInformer zadała graczom pytanie, czy grają jeszcze w Skyrima. Od premiery gry minął rok, pojawiło się mnóstwo modów, dwa dodatki... A czy Wy gracie jeszcze w Skyrima?
  • Kolejna klasa do Borderlands 2 w drodze? - wszystko wskazuje na to, że do Pandory zawita niebawem nowa klasa postaci. Nie wiemy jeszcze co to dokładnie będzie, ale możemy zacząć nastawiać się właśnie na takie DLC.
  • Analiza zakończenia Assassin's Creed 3 - nie przeszliście jeszcze Assassin's Creed 3 i chcecie popsuć sobie niespodziankę? Koniecznie zajrzyjcie tu. Jeśli natomiast przeszliście grę, ale nie wiecie jak sobie tłumaczyć to zakończenie to możecie spokojnie kliknąć w podany wcześniej link.

MOBILE & TECH

  • Apple pomaga ofiarom huraganu Sandy - firma z Cupertino postanowiła pomóc ofiarom huraganu Sandy. W związku z tym Apple przekazało 2,5 miliona dolarów na likwidowanie skutków żywiołu.
  • Nowy tablet od GoClever - GoClever, producent znany głównie z budżetowych urządzeń postanowił zaprezentować kolejne z nich. Jest to tablet R83, który został wyposażony w 8-calowy ekran, dwurdzeniowy procesor o częstotliwości 1.6 GHz i 1GB pamięci RAM. Cena ustalona została na poziomie 499 złotych.
  • Ile kosztuje zegar z iOS 6? - 21 milionów dolarów - tyle Apple zapłaciło szwajcarskim kolejom w ramach zadośćuczynienia za wykorzystanie tarczy zegara tamtejszych kolei w systemie iOS 6.

FILM

  • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z zeszłego tygodnia - w ubiegłym tygodniu nieźle wypadł zwiastun filmu "World War Z" i "Warm Bodies", natomiast niezbyt udał się trailer "Escape from Planet Earth" i plakat "Oz: The Great and Powerful".
  • Nowe plakaty z filmu "Hobbit: Niezwykła podróż" - w sieci pojawiły się nowe plakaty z filmu "Hobbit: Niezwykła podróż". Możemy na nich zobaczyć Gandalfa, Golluma i krasnoludy. Wszystkie trzy plakaty znajdziecie w tym miejscu.
www.stopklatka.pl / źródło: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=92253
barth89
11 listopada 2012 - 16:36

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
12.11.2012 09:03
Stalin_SAN
Stalin_SAN
56
Valve Software

Jak na nowy i dosyć niszowy tytuł uważam że prawie ~0,5mln dla dishonored to całkiem niezły wynik.