GTA V Blizzard Wii U Hobbit - flash news (21.11) - barth89 - 20 listopada 2012

GTA V, Blizzard, Wii U, Hobbit - flash news (21.11)

Recenzja LEGO The Lord of The Rings, Hitman Absolution technicznie, kto jest kim w GTA V, tryb Survivor z Aliens: Colonial Marines na nowym trailerze, recenzja Wii U, nowe generacje iPhone'a i iPada w połowie przyszłego roku, Peter Jackson oświadcza, że żadne zwierzę nie zginęło na planie filmu "Hobbit" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Recenzja LEGO The Lord of the Rings - LEGO nie przestają bawić. Czy to Batman, Harry Potter, Star Wars, czy Piraci z Karaibów. Podobnie jest i tym razem 9/10 od Eurogamera.
 • Wyprzedaż u Blizzarda - w sklepie Blizzard Store można teraz taniej kupić StarCrafta 2 i Diablo 3. Za pierwszą z gier zapłacicie niecałe 20 dolarów (normalna cena to prawie 60 dolarów), a za drugą - 40 dolarów (normalnie kosztuje 60). Spieszcie się, nie wiemy do kiedy będzie trwać promocja.
 • Techniczna strona Hitmana Absolution - jeśli zastanawiacie się jak wypada najnowsza gra z Agentem 47 w roli głównej od strony technicznej, która z wersji konsolowych prezentuje się najładniej, jak bardzo pecetowa wersja przewyższa konsolowe -  koniecznie zajrzyjcie tutaj.
 • Nowy multiplayerowy tryb z Aliens: Colonial Marines na trailerze - Survivor, bo o nim mowa, to nowy tryb gry wieloosobowej w Aliens: Colonial Marines, w którym czterech Marines musi przetrwać atak Obcych.
 • Recenzja PlayStation All-Stars Battle Royale - czy chcieliście kiedyś skopać tyłek Nathanowi Drake'owi grając jako Kratos? Ja też nie, ale te i wiele innych postaci może toczyć ze sobą zażarte boje w nowej grze PlayStation All-Stars Battle Royale. I nawet nie wypadła źle - 7/10 od Eurogamera.
 • Kto jest kim w GTA V - serwis GameInformer postanowił zebrać do kupy wszystko co wiemy o nowych postaciach w GTA V. Artykuł znajdziecie tu.

MOBILE & TECH

 • Flagowe aplikacje Apple dostępne w... Google Play - kilka dni temu w sklepie Google Play pojawiło się sześć aplikacji Apple, takich jak iPhoto, Pages czy iMovie. Szybko jednak z oferty sklepu zniknęły, a osoby, które je pobrały proszone są o ich usunięcie, gdyż prawdopodobnie mogą być niebezpieczne.
 • Recenzja tabletu GOCLEVER R974 - GOCLEVER R974 jest następcą R973, przyzwoitego tabletu, którego cena nie odstraszała. Nie był on jednak pozbawiony błędów. R974 te błędy poprawia. Czy wszystkie? Tutaj znajdziecie recenzję serwisu android.com.pl.
 • Nowy iPhone i iPad w połowie przyszłego roku? - raporty Digitimes sugerują, że na następców najnowszego iPhone'a i iPada nie będziemy musieli czekać roku. Bardzo prawdopodobne, iż trafią one do sprzedaży w połowie 2013 roku.
 • Recenzja Wii U - zastanawiacie się nad kupnem nowej konsoli Nintendo? Może ta recenzja pomoże Wam podjąć właściwą decyzję?
www.myapple.pl / źródło: http://myapple.pl/content/4073-flagowe-aplikacje-apple-trafily-do-google-play.html

FILM

 • Śmierć zwierząt na planie "Hobbita"? Jackson zaprzecza - Peter Jackson i producenci filmu "Hobbit: Niezwykła podróż" zaprzeczyli, jakoby na planie filmu dochodziło do śmierci zwierząt. Ponoć wydano grube tysiące dolarów na odpowiednie warunki dla zwierząt, a ponad 55% wszystkich scen ze zwierzętami zostało wygenerowanych komputerowo.
 • Kiedy nowe trailery wyczekiwanych filmów? - w tym miejscy znajdziecie daty premier trailerów filmów, na które szczególnie czekamy. Mowa między innymi o "Man of Steel", "The Wolverine" czy "The Hangover 3".
 • Scenarzyści "Skyfall" rozstają się z Bondem - Neal Purvis i Robert Wade, którzy swoją przygodę z Bondem zaczęli w 1999 roku filmem "Świat to za mało" postanowili, że "Skyfall" będzie ostatnią częścią, nad którą pracowali. Podobno chcieli opuścić Bonda w szczytowym momencie jego popularności.
barth89
20 listopada 2012 - 14:34