Dark Souls Apple Plus Cameraimage - flash news (26.11) - barth89 - 25 listopada 2012

Dark Souls, Apple, Plus Cameraimage - flash news (26.11)

Przetrwanie w Far Cry 3, Dark Souls w wersji arcade'owej, Gangnam Style w Dance Central 3, techniczna strona Black Ops 2 na Wii U, produkty Apple na eBay'u, co nieco o Plus Cameraimage i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Pamiętacie Shenmue - jeśli nie wiecie czym jest Shenmue, to informuję, iż jest to trzecioosobowe japońskie cRPG, którego głównym bohaterem jest Ryo Hazuki. Przypomnienie znajdziecie tutaj.
  • Co nieco o przetrwaniu w Far Cry 3 - jeden z redaktorów serwisu vg247.com postanowił stworzyć swoisty poradnik instruujący graczom jak przeżyć w Far Cry 3, a także przedstawiający najważniejsze aspekty gry. Przyda się?
  • Dark Souls Arcade - czy wyobrażacie sobie Dark Souls w roli arcade'owej konsoli do gier (a właściwie to automatu na żedony)? A w dodatku oldschoolowej oprawie? Nie? Zobaczcie to zdjęcie.
  • Call of Duty: Black Ops 2 na Wii U technicznie - jak sprawdza się najnowsza gra z serii Call of Duty na nowej konsoli Nintendo? Wszystkie szczegóły, także porównanie wersji na Wii U z innymi wersjami znajdziecie w tym miejscu.
  • Gangnam Style w Dance Central 3 - tak jest! Popularna piosenka koreańskiego Psy pojawi się w Dance Central 3... już jutro.

MOBILE & TECH

  • Produkty Apple na eBay'u? - serwis 9to5mac donosi, jakoby Apple pracowało nad wprowadzeniem swoich produktów do sprzedaży na serwisie aukcyjnym eBay. Informacja do tej pory nie zostało potwierdzona przez firmę z Cupertino, ale oferta z eBaya idealnie pokrywa się z ofertą ze sklepu Apple.
  • Tablet od Sony niebawem w Polsce - już 30 listopada w Polsce będzie można nabyć tablet Sony Xperia S. Urządzenie posiada 9,4-calowy ekran, układ nVidia Tegra 3 o częstotliwości 1.3 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Ceny dla wersji z 16 i 32 GB pamięci to odpowiednio 1619 i 2099 złotych.
  • Pierwsze zdjęcia komputera Apple sprzed ponad 35 lat - w sieci pojawiły się zdjęcia pierwszego komputera Apple I, stworzonego przez duet Jobs - Wozniak. Ciekawi jak wyglądało pierwsze urządzenie firmy Apple? Zerknijcie tutaj.
www.myapple.pl / źródło: http://myapple.pl/content/4101-najstarsze-zdjecia-apple-i-pierwszego-komputera-jobsa-i-wozniaka.html

FILM

  • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z zeszłego tygodnia - w zeszłym tygodniu mógł spodobać się trailer filmu "Dark Skies" czy ruchomy plakat "The Hunger Games: Catching Fire", natomiast kiepsko wypadł trailer filmu "Awakened" i plakat "The Last Stand".
  • Co na Plus Cameraimage 2012? - jeśli nie wiecie czym jest Plus Cameraimage to informuję, iż jest to bardzo popularny festiwal filmowy, który co roku odbywa się w Bydgoszczy. W tym roku gościem festiwalu ponownie jest Keanu Reeves (podobno przyjechał głównie ze względu na pierogi i bigos ;)), a najważniejsze informacje związane z tegoroczną edycją znajdziecie w tym miejscu.
barth89
25 listopada 2012 - 16:19