Assassin's Creed GTA Android Hobbit - flash news (30.11) - barth89 - 29 listopada 2012

Assassin's Creed, GTA, Android, Hobbit - flash news (30.11)

Recenzja Mass Effect 3: Omega, znamy zawartość Assassin's Creed Anthology, 10 lat GTA: Vice City, zakaz sprzedaży Samsunga Galaxy w Holandii, LG szykuje Optimusa G2, pierwsze opinie o nowym "Hobbicie" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Recenzja najnowszego DLC do Mass Effect 3 - Omega to najnowszy dodatek do Mass Effecta 3, w którym naszym zadaniem jest pomoc Arii, władczyni tytułowej stacji Omega. Czy ocena 4/10 zmobilizuje nas do tejże pomocy?
  • 10 lat Grand Theft Auto: Vice City - Grand Theft Auto: Vice City ma już 10 lat (jak ten czas leci...). Z tej okazji w sieci pojawił się okolicznościowy filmik, który możecie znaleźć w tym miejscu.
  • Pobraliście najnowszą łatkę do Far Cry 3? - krytyczny patch 1.01 do pecetowej wersji Far Cry 3 to obsolutny obowiązek, jeśli nie chcecie mieć kilku poważnych błędów, które w znacznym stopniu będą wam utrudniać rozgrywkę.
  • Znamy zawartość Assassin's Creed Anthology - dowiedzieliśmy się, że w skład Assassin's Creed Anthology wejdą wszystkie dotychczas wydane części serii, a także wszystkie DLC.  Cena Antologii została ustalona na poziomie niecałych 120 funtów.
  • Recenzja Chivalry: Medieval Warfare - najwidoczniej pierwszoosobowe  siekanie oponentów żelazem w najczystszej postaci to temat na tyle nietypowy, bowiem Chivalry: Medieval Warfare to produkcja oceniona na bardzo wysokie 8/10.

MOBILE & TECH

  • Nadchodzi następca LG Optimusa G? - najmocniejszy smartfon LG jeszcze nie trafił do naszego kraju, a już pojawiają się pogłoski, jakoby LG pracowało nad Optimusem G2, który jeszcze bardziej zostawiłby konkurencję w tyle. Dlaczego? Co powiecie na cztery rdzenie o taktowaniu 2 - 2,5 GHz? Przypominam, że nadal mówimy o telefonie.
  • Samsung Galaxy nie sprzeda się w Holandii - dlaczego? Otóż sąd w Hadze uznał, że smartfon Samsunga łamie patenty Apple, zakazał więc jego sprzedaży na terenie Holandii. Jeśli koreański producent nie wycofa swojego flagowego modelu ze sprzedaży będzie musiał zapłacić 100 tysięcy euro za każdy dzień zwłoki.
  • Radio GTA w smartfonie? - zachęcam Was do pobrania aplikacji GTA Radio, która od kilku dni dostępna jest w Sklepie Play (za darmo). Umożliwia ona słuchanie stacji radiowych z właściwie wszystkich części GTA, np. GTA III, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, GTA IV, GTA: Vice City Stories czy GTA: Liberty City Stories.
www.myapple.pl / źródło: http://myapple.pl/content/4122-sprzedaz-samsunga-galaxy-zakazana-w-holandii.html

FILM

  • Pierwsze opinie o "Hobbicie: Niezwykła podróż" - wczorajszej nocy (polskiego czasu) premierę miał najnowszy film Petera Jacksona, "Hobbit: Niezwykła podróż". Co o filmie sądzą ludzie z branży i zwykli widzowie? Niektóre opinie znajdziecie tutaj, ale ogólnie rzecz biorąc ludzie są zachwyceni.
  • Plakat z nowego "Riddicka" - krążą plotki, że nowy film z Riddickiem w roli głównej (rzecz jasna wcieli się w niego Vin Diesel) zadebiutuje w maju przyszłego roku, a w sieci pojawił się nowy plakat produkcji.
www.stopklatka.pl / źródło: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=92711
barth89
29 listopada 2012 - 10:49
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
01.12.2012 12:36
Stalin_SAN
👍
Stalin_SAN
56
Valve Software

Kolejny + dla Holendrów za wywalenie sramsunga. Inne informacje nie mniej ciekawe.