The Cave BioShock Infinite Apple - flash news (3.12) - barth89 - 2 grudnia 2012

The Cave, BioShock Infinite, Apple - flash news (3.12)

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Crysisa 3, okładka BioShock Infinite, techniczna strona Far Cry 3, przypominamy sobie Far Cry, iPad mini i iPhone 5 wkrótce w Chinach, będzie oficjalna stacja dokująca dla Nexusa 7, aktorzy z serialu "The Walking Dead" w grze, najnowsze plakaty filmowe i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Przypomnijmy sobie Far Cry - pamiętacie stworzoną przez Crytek produkcję, która w 2004 roku niespodziewanie stała się hitem i uzyskiwała bardzo wysokie oceny? Nie możecie jej nie pamiętać, zwłaszcza w kontekście premiery Far Cry 3. Chodzi oczywiście o pierwszą część serii. Czy zestarzała się? Czy warto w nią znów zagrać? Zajrzyjcie tutaj.
  • Tak będzie wyglądać okładka BioShock Infinite - ciekawi jak BioShock Infinite będzie prezentować się na Waszej półce z grami? W tym miejscu zobaczycie okładkę gry.
  • Znamy wymagania sprzętowe Crysisa 3 - co prawda do premiery najnowszej gry Cryteku zostało jeszcze ładnych miesięcy (spodziewana data premiery to marzec), poznaliśmy już wymagania sprzętowe Crysisa 3. Jeśli odbiegają one od przeciętnie występujących w innych grach wymagań to nieznacznie.
  • Nadchodzi nowa gra od twórcy Monkey Island - w sieci pojawił się pierwszy trailer The Cave, produkcji Ron Gilbera, twórcy Monkey Island. Zwiastun przedstawia postacie występujące w grze.
  • Far Cry 3 technicznie - jak spisują się wersje konsolowe w zestawieniu z wersją PC? Która z wersji konsolowych prezentuje się lepiej? Jak wygląda Far Cry 3 w różnych wariantach ustawień graficznych? Przekonajcie się sami.

MOBILE & TECH

www.android.com.pl / źródło: http://android.com.pl/news/7050-oficjalna-stacja-dokujaca-dla-nexusa-7-wkrotce-w-sklepach/

FILM

  • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z ubiegłego tygodnia - co mogło się spodobać? Na przykład plakat "Hobbita: Niezwykła podróż" czy trailer filmu "Django Unchained". Co wypadło kiepsko? Trailer filmu "Texas Chainsaw 3D"i teaser "[REC] 4: Apocalypse".
  • Aktorzy z serialu "The Walking Dead" w grze - doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia, że aktorzy z serialu "The Walking Dead" (Norman Reedus i Michael Rooker) użyczą swoich głosów w grze The Walking Dead: Survival Instinct.
  • Najnowsze plakaty filmowe - swoich plakatów doczekały się filmy takie, jak: "Beautiful Creatures", "The Hobbit", "Monsters University", "Parental Guidance", "Riddick", "Stoker" czy "Upstream Color".
www.movies.com / źródło: http://www.movies.com/movie-news/photos/new-movie-posters-39the-hobbit39-imax-39monsters-university39-39riddick39-more/10469
barth89
2 grudnia 2012 - 12:49