Tomb Raider Google Intel Hobbit - flash news (5.12) - barth89 - 4 grudnia 2012

Tomb Raider, Google, Intel, Hobbit - flash news (5.12)

Techniczna strona Trine 2 na Wii U, nowości w Tomb Raiderze, recenzja Baldur's Gate: Enhanced Edition, Google zapowiada konferencję I/O 2013, Intel zmniejszy zużycie energii procesorów Ivy Bridge, kolejny android to jednak Key Lime Pie, filmowy rok 2012 w 7 minut i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Trine 2 na Wii U technicznie - jak prześliczne Trine 2 spisuje się na najnowszej konsoli Nintendo? Czy posiadacze kilku konsol powinni wybrać właśnie wersję na Wii U? Wszystkiego dowiecie się stąd.
  • Battlefield 3 z usprawnieniami - premiera dodatku do Battlefielda 3, która dla niektórych miałą już miejsce, a na którą inni wciąż czekają, to nie tylko nowa zawartość, ale też kilka usprawnień - na przykład dodano tryb Mistrz Broni do wyszukiwarki serwerów.
  • Co nieco o nowym Tomb Raiderze - zbliżający się Tomb Raider to nie tylko odmłodzona Lara Croft. To także nowy pomysł na serię, nowe spojrzenie na rozgrywkę i wiele usprawnień. Czego możemy się podziewać? Zerknijcie tutaj.
  • Zobacz nowy teaser BioShock Infinite - zaledwie kilka dni dzieli nas od gali Video Game Avards, podczas której nie tylko dowiemy się które gry zasłużyły na największe uznanie graczy, ale też zostaną nam zaprezentowane nowe trailery czy informacje związane z niektórymi tytułami. Zobaczcie jak prezentuje się teaser BioShocka Infinite (pełna wersja trailera podczas gali VGA).
  • Recenzja Baldur's Gate: Enhanced Edition - czy kultowy erpeg wciąż bawi? Czy odnowiona grafika, która wciąż jednak bardzo przypomina dzisiejsze gry indie może odrzucić? Czy warto wrócić, bądź dać szansę Baldur's Gate'owi? Ocena 8/10 od Eurogamera wyjaśnia chyba sytuację?

MOBILE & TECH

  • Google zapowiedziało konferencję I/O 2013 - Google I/O 2013 odbędzie się w dniach 15 - 17 maja 2013. Przypomnijmy, że w tegorocznych targach gigant z Mountain View zaprezentował Androida 4.1 Jelly Bean, tablet Nexus 7 czy Naxusa Q.
  • Intel zmniejszy zużycie energii? - firma Inter zapowiedziała linię procesorów Haswell, ale nie oznacza to, że przestaje inwestować w poprzednie rozwiązania - wprost przeciwnie. Dowodem na rozwój starszych technologii mają być procesory Ivy Bridge o zmniejszonym zużyciu energii.
  • Kolejny Android to naprawdę Key Lime Pie? - jeden z pracowników Google opublikował za pośrednictwem Google+ obrazek prezentujący ewolucję ludzika Androida. Co ciekawe, ludzik Jelly Bean nie jest ostatnim, zaraz po nim zobaczyć możemy ludzika trzymającego ciasto, co może sugerować właśnie Key Lime Pie.
www.android.com.pl / źródło: http://android.com.pl/news/7065-pracownik-google-potwierdza-ze-nastepny-android-to-key-lime-pie/

FILM

  • Nowe materiały wideo z Hobbita - w sieci pojawiły się nowe fragmenty z filmu "Hobbit: Niezwykła podróż", który w polskich kinach pojawi się pod koniec przyszłego miesiąca. Materiał znajdziecie w tym miejscu.
  • 2012 rok w kinie - pamiętacie jakie był najważniejsze filmowe wydarzenia kończącego się roku? Pamiętacie o najważniejszych premierach? Jeśli nie to koniecznie obejrzyjcie ten filmik.
barth89
4 grudnia 2012 - 22:22