Esportowa Paczka - ludzie związani z e-sportem też chcą pomagać - sathorn - 11 grudnia 2012

Esportowa Paczka - ludzie związani z e-sportem też chcą pomagać

Organizatorzy Esportowej Paczki mają prosty cel - sprawić radość podopiecznym Domu Dziecka w Krośnie. Dwa lata temu udało się pomóc tej placówce, raczej mało prawdopodobne, aby tym razem było inaczej.

Wiem, że od wczoraj w Internecie rządzi klip w którym aktor znany z roli Ryśka z Klanu zachęca do wnoszenia datków na bezdomne psy, ale w jakiś sposób bardziej współczuję podopiecznym Domów Dziecka. Zastanówcie się więc kogo lepiej poratować groszem.

Nie sposób odnieść wrażenia, że akcji brakuje rozmachu, jaki cechował Gramytatywnie, ale i scena e-sportowa w dużej mierze składa się z osób aktywnych i zaangażowanych. Jeżeli interesujecie się wirtualnymi zmaganiami, to wspomóżcie zbiórkę, albo chociaż puśćcie informację dalej.

Czego potrzebują organizatorzy? Prawie wszystkiego: książek, gadżetów, zabawek, zeszytów, przyborów szkolnych. Można także wspomóc podopiecznych domu dziecka finansowo. Jeżeli chcecie pomóc, to piszcie na adres email: [email protected], albo [email protected]

Akcja szybko się rozwija, fanpage zebrał już ponad 400 lajków. Dużym sukcesem jest z pewnością artykuł w serwisie NaTemat.pl. O Esportowej Paczce piszą także media e-sportowe i związane z grami wideo. Spread the word!

sathorn
11 grudnia 2012 - 11:46