DMC Valve Google Wolverine - flash news (14.12) - barth89 - 13 grudnia 2012

DMC, Valve, Google, Wolverine - flash news (14.12)

Techniczna strona Mass Effect na PlayStation 3, data premiery i wymagania sprzętowe DMC: Devil May Cry, poradniki dla graczy na Steamie, Google Maps w AppStore, uwaga na trojany na Androidzie, nowy plakat "The Wolverine" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Mass Effect na PlayStation 3 technicznie - pierwsza część serii Mass Effect dopiero niedawno (za sprawą Mass Effect Trilogy) trafiła na konsole Sony. Jak spisuje się ta wersja i jak wypada w porównaniu z wersją na Xboxa 360? Tego dowiecie się stąd.
  • Jak sprzęt mają użytkownicy Steama? - Valve po raz kolejny, za sprawą platformy Steam, przygotowało zestawienie sprzętu, z jakiego korzystają użytkownicy Steama. Całość raportu znajdziecie tutaj.
  • Najlepsze RPG 2012 roku? - Destructoid prowadzi plebiscyt na najlepsze gry w różnych kategoriach. Jak myślicie, jaki erpeg zasługuje na ten tytuł? Diablo 3, Torchlight 2, a może Guild Wars 2?
  • Poradniki dla graczy od Valve? - za pośrednictwem Steama Valve planuje uruchomić funkcję związaną z poradnikami do gier. Tworzyć ją będą oczywiście sami gracze. Beta testy tego rozwiązania właśnie się zaczęły.
  • Znamy datę premiery i wymagania sprzętowe DMC: Devil May Cry na PC - do wczoraj nie była znana data premiery pecetowej wersji DMC: Devil May Cry. Teraz wiemy już, że gra studia Ninja Theory zadebiutuje w Europie 25 stycznia (wersja na PC zaliczy więc 10-dniowy poślizg względem wersji konsolowych). Poznaliśmy także wymagania sprzętowe tej kontrowersyjnej z kilku względów produkcji.

MOBILE & TECH

  • Mapy Google w AppStore - po trzech miesiącach czekania w AppStore pojawiły się wreszcie Mapy Google. Do nowej aplikacji trzeba się będzie jednak przyzwyczaić, bo ma ona inny wygląd niż ta znana z iOS 5.
  • Android? Uwaga na kolejnego trojana! - analitycy zagrożeń z ESET informują, że użytkownicy urządzeń korzystających z Androida muszą uważać na trojana Boxer.AA, który bez wiedzy użytkowników rozsyła na numery premium SMS-y o wysokości 25 zł.
  • Google ma przewagę nad Apple? - tak uważa Eric Schmidt w wywiadzie zamieszczonym na stronie portalu Bloomberg. Były CEO Google twierdzi, że o przewadze świadczy między innymi aktywowana każdego dnia ogromna liczba urządzeń z systemem Android.
www.android.com.pl / źródło: http://myapple.pl/content/4184-eric-schmidt-o-przewadze-google-nad-apple.html

FILM

  • Co nieco o polskich lektorach telewizyjnych - "Głosy" to nowy dokument Konrada Szołajskiego (syna znanego lektora, Lucjana Szołajskiego), który opowiada o specyficznej grupie zawodowej - spikerach radiowych i lektorach telewizyjnych. Zainteresowani?
  • Świetny plakat "The Wolverine" - w sieci pojawił się nowy, niezwykle klimatyczny plakat do filmu "The Wolverine". Ciekawi jak wygląda? Znajdziecie go w tym miejscu.
barth89
13 grudnia 2012 - 18:45

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz