Dark Souls 2 Real Man of Steel - flash news (17.12) - barth89 - 16 grudnia 2012

Dark Souls 2, Real, Man of Steel - flash news (17.12)

Sporo nowych informacji o Dark Souls 2, niedola Xboxa w Japonii, DLC do Medal of Honor: Warfighter w tym tygodniu, tanie tablety w Realu, Apple znów patentuje, efekty specjalne w "Hobbicie", nowe plakaty filmowe, czarno-białe "The Walking Dead" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Ninja Gaiden 3: Razor's Edge technicznie na Wii U - jesteście ciekawi jak gra Ninja Gaiden 3: Razor's Edge wypadła na nowej konsoli Nintendo? Zajrzyjcie tutaj.
 • Dark Souls 2 nie w 2013 - Edge Magazine zamieścił na swoich łamach spory artykuł poświęcony sequelowi Dark Souls od From Software. Dowiedzieliśmy się, że świat gry będzie tak samo duży jak w pierwszej części, że sequel nawiązywać będzie do pierwowzoru, że studio kładzie większy nacisk na akcję (nie zmieniając głównych założeń gry) oraz że Dark Souls 2 nie pojawi się w 2013 roku.
 • Zobacz pierwszy odcinek nowej serii poświęconej grze Crysis 3 - 7 cudów to nowa seria poświęcona grze Crysis 3, mająca przedstawić nam najciekawsze i najefektowniejsze aspekty gry. Ciekawi jak prezentuje się pierwszy odcienk? Zerknijcie tu.
 • Niedola Xboxa w Japonii? - czy Xbox z góry skazany jest w Japonii na niepowodzenie? Czy ma jakiekolwiek szanse w starciu z Nintendo i PlayStation? Tego wszystkiego dowiecie się stąd.
 • DLC do Medal of Honor: Warfighter w tym tygodniu - już w tym tygodniu powinien pojawić się dodatek Zero Dark Thirty Map Pack do niezbyt udanego Medal of Honor: Warfighter. Czekacie z wypiekami na twarzy?

MOBILE & TECH

 • Wysokiej rangi pracownik Samsunga chwali Apple - Chief Strategy Officer w Samsungu, Young Sohn, chwali markę Apple. Sohn w ostatnim wywiadzie dla MIT Technology przyznał, że jest fanem Apple, sam korzysta z Maka, iPhone'a i iPada, które są jego prywatnymi urządzeniami i uważa ekosystem stworzony przez Apple za wielką zaletę tej firmy.
 • Tanie tablety dostępne w Realu - sieć Real proponuje swoim klientom kilka budżetowych tabletów, które być może nie znajdują się na topowych pozycjach pod względem wydajności czy jakości, ale za to proponowane są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród nich znajdziemy tablet Omega Mid7005 za 327,20 zł., GoClever A93 za 299 zł. i Tracer OVO  Lite GT za 199 zł. Wszystkie tablety posiadają Androida Ice Cream Sandwich.
 • Apple znów patentuje - Biuro Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych zaakceptowało właśnie nowy patent Apple. Jest nim dźwięk odtwarzany podczas uruchamiania systemu OS X.
www.android.com.pl / źródło: http://android.com.pl/news/7590-tanie-tablety-w-sieci-real/

FILM

 • Efekty specjalne w "Hobbicie" - w sieci pojawił się nowy materiał wideo promujący film "Hobbit: Niezwykła podróż". Tym razem skupia się on na efektach specjalnych.
 • Nowe plakaty filmowe - w zeszłym tygodniu pojawiły się plakaty takich produkcji, jak: "Pacific Rim", "The Wolverine", "Parker", "Warm Bodies", "American Mary", "Noobz" czy "Yelling at the Sky".
 • Nowe zdjęcia z "Kac Vegas 3" i "RED 2" - jeśli czekacie na filmy takie, jak "Kac Vegas 3" lub "RED 2" to koniecznie zajrzyjcie tutaj. Znajdziecie tam nowe zdjęcia z tychże filmów.
 • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z ubiegłego tygodnia - spodobać mógł się trailer nowego Supermana, "Man of Steel" czy filmu "Oblivion" z Tomem Cruisem, kiepsko wypadł natomiast trailer "Pacific Rim".
 • Przygotujcie się na czarno-białe "The Walking Dead" - producent "The Walking Dead", Glen Mazzara, wyjawił, że w lutym zostaną powtórkowo wyemitowanie pierwsze dwa sezony, ale tym razem w wersji czarno-białej.
barth89
16 grudnia 2012 - 11:27