StarCraft Slender Apple - flash news (24.12) - barth89 - 23 grudnia 2012

StarCraft, Slender, Apple - flash news (24.12)

Gry roku wg Eurogamera, japońska okładka Metal Gear Rising: Reveangeance, lista achevementów z Dead Space 3, nowy trailer Slender: The Arrival, recenzja Samsunga Galaxy Camera, popularność Apple w USA i Europie, nowe plakaty filmowe i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Gry roku wg Eurogamera - serwis Eurogamer zaczął podsumowywać rok 2012, a co za tym idzie - publikować artykuły o najlepszych, zdaniem serwisu, grach w kończącym się roku. Jest więc coś o Journey, Spelunky, Minecraft Xbox 360 Edition, XCOM: Enemy Unknown czy Dishonored.
  • Bójcie się - trailer Slender: The Arrival - w sieci pojawił się teaser trailer Slender: The Arrival, produkcji Parsec Productions. Premiera gry ma odbyć się w marcu przyszłego roku. Bać się, czy nie bać się?
  • Zobacz japońską okładkę Metal Geara - jeśli jesteście zainteresowani grą Metal Gear Rising: Reveangeance to zerknijcie tutaj. Nie wiem jak Wam, ale jak dla mnie ta okładka po prostu miażdży.
  • Lista aczików Dead Space 3 - czekacie na kolejną część Dead Space? Koniecznie zapoznajcie się z listą achievementów z Xboxa 360.
  • Ruszyła otwarta beta StarCraft 2: Heart of the Swarm - zamówiliście pre-order kolejnej, niepełnoprawnej części StarCrafta 2? Jeśli tak to prawdopodobnie możecie już wziąć udział w otwartej becie.

MOBILE & TECH

  • Nowa reklama iPada mini - ciekawi jak prezentuje się najnowsza reklama telewizyjna iPada mini, skupiająca się na opcji Face Time? Zerknijcie tutaj.
  • Recenzja Samsung Galaxy Camera - Samsung postanowił połączyć najlepsze cechy aparatu cyfrowego ze smartfonem - tak powstało urządzenie Galaxy Camera, którego recenzję znajdziecie w tym miejscu.
  • Jak popularny jest Apple w stanach Zjednoczonych i Europie? - najnowsze badania opublikowane przez Kantar Worldpanel, 53,3% smartfonów w Stanach Zjednoczonych to urządzenia Apple, w Europie - 25,3%.

FILM

  • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z ubiegłego tygodnia - całkiem nieźle wypadł teaser filmu "Turbo" i plakat "A Haunted House", kiepsko natomiast wypadł trailer filmu "The Smurfs 2".
  • Najnowsze plakaty filmowe - ostatnio pojawiły się plakaty takich produkcji, jak: "After Earth", "The Great Gatsby", "Stoker", "Dark Skies", "Bullet to the Head", "Side Effect" czy "This is the End".
www.movies.com / źródło: http://www.movies.com/movie-news/photos/new-movie-posters-39after-earth39-39the-great-gatsby39-39oz-great-powerful39-more/10735
barth89
23 grudnia 2012 - 14:44