Polski zawodowy gracz w FIFA nominowany do nagrody Człowieka Roku - sathorn - 5 stycznia 2013

Polski zawodowy gracz w FIFA nominowany do nagrody Człowieka Roku

Bartosz "Bartas" Tritt jest postacią znaną w środowisku e-sportowym. Chociaż prywatnie w FIFĘ nie gram, ani nie śledzę tej sceny, to zawodnik ten jest postacią na tyle medialną, że przebija się częstokroć do powszechnej świadomości - nie tylko wśród miłośników wirtualnych zmagań.

Głos Wielkopolski nominował Bartasa do nagrody Człowieka Roku. Spośród wszystkich osób, które wytypowano do rywalizacji, zwycięży ta, która otrzyma najwięcej SMSów wyrażających poparcie dla danego kandydata. Warto chyba poświęcić te 2zł + VAT, żeby pomóc w przebijaniu się e-sportu do masowej świadomości?

O czym nie wspomniano w opisie kandydata, to że Bartas poza zajęciem drugiego miejsca na World Cyber Games jest twarzą EA Polska, dobrze poradził sobie także podczas Samsung European Encounter.

Pamiętacie jeszcze E-sportową Paczkę? Bartas był zaangażowany w tę akcję. Chłopak ma nie tylko pasję i talent, ale także wielkie serce. Ślijcie SMSy.

Jeżeli podoba Ci się mój materiał to będę Ci wdzięczny, jeżeli polubisz mój fanpage na Facebooku, może nawet zasubskrybujesz mój prywatny profil, albo zafolołujesz mnie na Twitterze. Wrzucam tam sporo rzeczy, które nie pojawiają się na Gameplay'u. Reaktywowałem też niedawno swojego prywatnego bloga.

sathorn
5 stycznia 2013 - 15:27