Assassin's Creed 4 HTC Steve Jobs - flash news (7.1) - barth89 - 6 stycznia 2013

Assassin's Creed 4, HTC, Steve Jobs - flash news (7.1)

Assassin's Creed 4 w Chinach, Sniper: Gost Warrior 2 w marcu, przypominamy sobie Alpha Protocol, design nowego Dante, prezes HTC optymistą, Gorilla Glass 3 na CES, nowe plakaty filmowe, kto wcieli się w Gandalfa w prequelu i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Przypomnijmy sobie Alpha Protocol - Obsidianowi udało się stworzyć jedną z najbrzydszych gier na silniku Unreal Engine 3, a przy tym jedną z bardziej niedocenianych i zapomnianych. Warto ją sobie przypomnieć, a może nawet kupić? Zwłaszcza, że można ją już dostać prawie za darmo.
 • Kolejna część Assassin's Creed w Chinach? - w sieci pojawił się stworzony przez fanów obrazek z kolejnej części Assassin's Creed 4. Został on umiejsciowiony  w Chinach. Myślicie, że to możlwie? Przypomnę, że spekulacje dotyczą także Brazylii, Japonii, Francji czy Anglii.
 • Ile epizodów The Walking Dead zostało sprzedanych? - jeśli zastanawiacie się ile epizodów uznanej za najlepszą grę 2012 roku The Walking Dead zostało sprzedanych, to informuję, że gracze nabyli ponad 8,5 miliona egzemplarzy gry.
 • Sniper: Ghost Warrior 2 zalicza kolejny poślizg - jeśli z utęsknieniem wyczekujecie kolejnych infromacji związanych z grą polskiego studia City Interactive to muszę was zasmucić - Sniper: Ghost Warrios 2 zaliczy kolejny poślizg. Data premiery została przesunięta na 12 marca 2013.
 • Nowy Dante: podoba się? - wielu graczy czuło rozczarowanie, kiedy Nijna Theory prezentowało pierwsze artworki z DmD: Devil May Cry. Dante od tego czasu zmienił się. Czy odpowiada wam taki jego wygląd?

MOBILE & TECH

 • Prezes HTC jest optymistą - rok 2012 HTC nie może zaliczyć do zbyt udanych, firma borykała się bowiem z wieloma problemami, jednak Peter Chou, prezes HTC, z optymizmem patrzy w przyszłość i planuje silniejszy marketing w 2013 (który to, jego zdaniem, był jedną z przyczyn niepowodzeń w ubiegłym roku).
 • Znamy datę premiery filmu o życiu Steve'a Jobsa - film "jOBS" (tak, tak piszę się ten tytuł), opowiadający o życiu założyciela firmy Apple, trafi do amerykańskich kin w kwietniu tego roku. Przypomnę, że w główną rolę wcielił się Ashton Kutcher.
 • Przygotujcie się na Gorilla Glass 3 - na tegorocznych targach CES powinniśmy zobaczyć próbki materiału Gorilla Glass 3. Dzięki 3 trzeba będzie włożyć 50% więcej siły, by zobaczyć ryski, których liczba i tak ma zostać zredukowana o 40%. Warto też zaznaczyć, że kiedy ryski już się pojawią to ekran będzie o 50% bardziej odporny niż w Gorilla Glass 2 (tzn. że po ich powstaniu nie będą się pogłębiać). Czekamy.
www.android.com.pl / źródło: http://android.com.pl/images/user-images/pulpet/2013/01/nexusae0_GG3_release_thumb-640x494.jpg

FILM

 • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z ubiegłego tygodnia - spodobać mógł się spot telewizyjny filmu "Monsters University", czy trailer "Evil Dead", natomiast kiepsko wypadł plakat "The Place Beyond the Pines".
 • Kto mógłby zagra Gandalfa w prequelu? - z pewnością James McAvoy, który jest zafascynowany tą postacią i stworzonym przez Tolkiena (w książkach) i Jacksona (w filmach) światem.
 • Nowe plakaty filmowe - w zeszłym tygodniu pojawił się plakaty takich produkcji, jak: "The Host", "The Last Exorcism Part II", "Welcome to the Punch", "John Dies at the End", czy "The Last Stand".
www.stopklatka.pl / źródło: http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=933264
barth89
6 stycznia 2013 - 14:47

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
07.01.2013 08:18
berial6
👎
berial6
112
Donut Hole

Kto mógłby zagra Gandalfa w prequelu?
Po 1. Literówka
Po 2. To tak jak gadanie o Avatarze... niedawno słyszałem, że Avatar 4 ma być prequelem, a nie powstała jeszcze 'dwójka'... Co kogokolwiek obchodzi, że on chciałby zagrać Gandalfa? Niech sobie sfinansuje produkcję Silmarilionu, to będzie mógł pomarudzić

07.01.2013 17:41
Harry M
odpowiedz
Harry M
139
Master czaszka

Kurde Alpha Protocol to jedna z moich ulubionych gier. Szkoda, ze była tak niedoceniona bo chętnie bym kupił 2 część.

07.01.2013 17:48
odpowiedz
zanonimizowany737870
70
Legend

Nowy Dante: podoba się? - wielu graczy czuło rozczarowanie, kiedy Nijna Theory prezentowało pierwsze artworki z DmD: Devil May Cry. Dante od tego czasu zmienił się. Czy odpowiada wam taki jego wygląd?

Już kija z wyglądem i tym całym restartem serii. Po demie jestem rozczarowany o grywalność jeżeli pod tym względem porównywać nowego DmC to plasuję się z Czwórką, gdzie style walki oraz combosy Dantego były kosmiczne oraz Trójką gdzie brakowało tylko przejść pomiędzy stylami.

W restarcie nie ma ani stylów walki, ani szybkości combosów. Dante porusz się jak Nero. Jego Devil Trigger to nic innego jak wygląd starego Dantego > Pss. Czułem się jakbym grał w Slashera z połowy poprzedniej dekady.