Codemasters GTA V Samsung - flash news (21.1) - barth89 - 20 stycznia 2013

Codemasters, GTA V, Samsung - flash news (21.1)

GTA V na PC w ofersie francuskiego sklepu Amazon, Codies zwalnia pracowników, pecetowe serwery Halo 2 zostaną wyłączone w przyszłym tygodniu, Sharp zmniejsza produkcję wyświetlaczy dla iPada, Galaxy Fonblet 5.8 od Samsunga, najlepsze kwestie Arnolda Schwarzeneggera i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • GTA V na PC we francuskim Amazonie - francuski oddział Amazonu zamieścił w swojej ofercie pecetową wersję gry GTA V, która, jak doskonale wiemy, nie została oficjalnie potwierdzona przez Rockstara.
  • Przypomnijmy sobie DLC do BioShocka 2 - Minerva's Den to DLC do BioShocka 2, które wprowadza nowy wątek w kampanii dla pojedynczego gracza. Może warto sobie co nieco przypomnieć przed premiera BioShocka: Infinite?
  • Trochę obrazków koncepcyjnych z Dead Space 3 - czekacie na premierę Dead Space 3 i każdą informację witacie z otwartymi ramionami? Być może zainteresują was te obrazki koncepcyjne, przedstawiające kombinezony i bronie?
  • Codemasters zwalnia pracowników - Codemasters zwolniło 80 pracowników, co ma przyczynić się do znacznych oszczędności finansowych tego producenta. Przy okazji studio potwierdziło, że zwolnienia nie wpłyną negatywnie na tworzone projekty, między innymi GRID-a 2 i kolejną część serii F1 (dzięki temu wiemy, że w tym roku tradycyjnie pojawi się kolejna odsłona tej serii, prawdopodobnie we wrześniu).
  • Serwery pecetowego Halo 2 zostaną wyłączone - już w przyszłym miesiącu zostaną wyłączone serwery pecetowej wersji Halo 2. Pytanie, czy gracze grali jeszcze w multiplayer Halo 2?

MOBILE & TECH

  • Sharp zmniejsza produkcję wyświetlaczy dla iPada - Reuters donosi, że Sharp, dostawca wyświetlaczy dla tabletów Apple, znacznie zmniejszył produkcję 9,7-calowych wyświetlaczy dla większego z iPadów. Ostatnio słyszeliśmy o ograniczeniu dostaw części zamienych do produkcji iPhone'a. Czyżby podobny los spotkał iPada? A może po prostu Apple i Sharp nastawiają się na produkcję wyświetlacza do nowego iPada? Tego póki co niestety nie wiemy.
  • Następca Galaxy Playera od Samsunga - Galaxy Fonblet 5.8 to następca nastawionego na odtwarzanie muzyki Galaxy Playera, który jednak jest o wiele bardziej wszechstronny. Fonblet 5.8 ma posiadać 5,8-calowy ekran qHD, a także możliwość prowadzenia rozmów dzięki dwóm kartom SIM (to największa różnica między Fonbletem a Playerem).
  • Podpowiedź dla Apple? - Jean-Marc Denis postanowił dodać nową funkcjonalność do ekranu blokady w systemie iOS. Umieścił w nim możliwość uruchamiania podstawowych funkcji, jak Wi-Fi czy Bluetooth.

FILM

  • The best of Arnold Schwarzenegger - z okazji premiery filmu "Likwidator", w którym to Arnold Schwarzenegger gra główną rolę, w sieci pojawił się filmik przedstawiający najlepsze (najbardziej epickie?) kwestie wypowiedziane przez tego aktora.
  • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z zeszłego tygodnia - całkiem nieźle wypadł trailer filmu "The End of Love" czy plakat "In Fear", kiepsko natomiast - plakaty "The Internship" i "Tyler Perry's Temptation: Confessions of a Marriage Counselor".

Get More: MTV Shows

barth89
20 stycznia 2013 - 17:25
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
21.01.2013 10:02
berial6
berial6
118
Ashen One

Co do kwestii Arnolda- najbardziej epickim tekstem wydaje mi się być "Put the cookie down now"