Remember Me Apple Motorola - flash news (4.2) - barth89 - 3 lutego 2013

Remember Me, Apple, Motorola - flash news (4.2)

Eurogamer o mikrotransakcjach w Dead Space 3, co nieco o muzyce z Remember Me, gameplay ze Splinter Cell: Blacklist, najpopularniejsza przeglądarka na urządzenia mobilne, najnowsze plakaty filmowe i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Eurogamer o mikrotransakcjach w Dead Space 3 - protest tekst? A może chęć zwrócenia uwagi na problem mikrotranzakcji w grach wideo, które przecież nie kosztują mało? Zachęcam do przeczytania tego artykułu.
  • Zobacz listę achievementów w Gears of War: Judgment i BioShock: Infinite - w sieci pojawiły się listy trofeów z gier Gears of War: Judgment i BioShock: Infinite. Uwaga na drobne spoilery.
  • DLC do Forzy Horizon już jutro - 5 lutego zadebiutuje DLC do Forzy Horizon - Jalopnik Car Pack. Dodatek doda siedem nowych samochodów i będzie kosztować 400 punktów Microsoftu.
  • Zobacz nowy gameplay ze Splinter Cell: Blacklist - czekacie na najnowszą część przygód Sama Fishera? Jeśli tak to z pewnością zainteresuje was ten filmik, najeżony urywkami z gameplayem.
  • Co nieco o muzyce z Remember Me - w sieci pojawił się nowy dziennik dewelopera, na którym twórcy gry Remember Me opowiadają o muzyce w grze. Wspomniany materiał wideo znajdziecie w tym miejscu.

MOBILE & TECH

  • Jaka przeglądarka na urządzenia mobilne jest najpopularniejsza? - okazuje się, że w kategorii urządzeń mobilnych sytuacja wygląda zupełnie inaczej, niż na komputerach, bowiem na smartfonach/tabletach rządzi Safari (aż 61% wszystkich odwiedzin stron internetowych odbywa się za pośrednictwem Safari), dalej Android, Opera Mini czy Chrome.
  • Motorola X-Phone w maju? - Google współpracuje z Motorolą przy produkcji flagowego urządzenia tego producenta o kodowej nazwie X-Phone. Póki co wiemy tyle, że obudowa ma być wykonana z kevlaru, ekran ma mieć przekątną 4,8 cala, pracować na Androidzie Key Lime Pie, a wbudowana pamięć to aż 128 GB. Urządzenie ma zostać zaprezentowane w maju.
  • Przyssij swojego iPada - jeśli szukacie jakiegoś stojaka na waszego iPada do z pomocą idzie Slope - nietypowy stojak na urządzenie Apple, który tak mocno je zassie, że aż nie puści.

FILM

  • Najlepsze i najgorsze promocje filmów z ubiegłego tygodnia - z pewnością wrażenie robi plakat filmu "Trance" czy trailer "Beautiful Creatures", kiepsko natomiast wypadł plakat filmu "Into The White" i "Drift".
  • Najnowsze plakaty filmowe - w zeszłym tygodniu pojawiły się plakaty takich produkcji, jak: "Iron Man 3", "The Lone Ranger", "Trance", "Top Gun 3D", "Beyond the Hills", czy "Upside Down".
www.movies.com / źródło: http://www.movies.com/movie-news/photos/new-movie-posters-39top-gun-3d39-39iron-man-339-39the-lone-ranger39-more/11138
barth89
3 lutego 2013 - 16:23