Destiny Watch Dogs Sony - flash news (18.2) - barth89 - 17 lutego 2013

Destiny, Watch Dogs, Sony - flash news (18.2)

Nadchodzi Destiny - nowa gra twórców Halo, patch 1.03 do Assassin's Creed 3, Watch Dogs na święta, kontroler PlayStation 4 z dotykowym ekranem, luki w zabezpieczeniach iOS6, nowe plakaty filmowe i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Nadjechała łatka do Assassin's Creed 3 - jeśli borykacie się z problemami z Assassin's Creed 3 to być może zaradzi temu łatka 1.03, która ukazała się kilka dni temu na wszystkich platformach?
  • Zobacz efektowny trailer Metal Gear Rising: Revengeance - w sieci pojawił się efektowny zwiastun Metal Gear Rising: Revengeance. Możecie go obejrzeć tutaj.
  • Watch Dogs jeszcze w tym roku? - jeśli wierzyć tym doniesieniom, Watch Dogs - efektowna i, wydawałoby się, przełomowa produkcja Ubisoftu, trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku (a dokładniej w okresie świątecznym), o ile oczywiście nie zaliczy popularnej ostatnio obsuwy na doszlifowanie produkcji.
  • Nowa gra Bungie zapowiedziana - twórcy serii Halo, studio Bungie, zapowiedziało swój najnowszy projekt - grę Destiny. Więcej informacji o tej produkcji znajdziecie w tym miejscu.
  • Zobacz jak walczą superbohaterowie - w sieci pojawiły się kolejne gameplaye z gry Injustice: Gods Among Us, prezentujące w akcji cztery postacie: Jokera, Lexa Luthora, Flasha i Shazama.

MOBILE & TECH

  • Kontroler nowej konsoli Sony z dotykowym ekranem - w sieci pojawiły się plotki, jakoby PlayStation 4 miało otrzymać kontroler z dotykowym ekranem (rozwiązanie znane między innymi z kontrolera Wii U). Urządzenie to miałoby się nazywać... EyePad.
  • Kolejne luki w zabezpieczeniach iOS6 - wykryto kolejna lukę w zabezpieczeniach systemu iOS6. Tym razem chodzi o ekran blokady, który da się 'obejść'. Więcej w filmiku poniżej.

FILM

  • Najnowsze plakaty filmowe - w zeszłym tygodniu pojawiły się plakaty takich produkcji, jak: "Oblivion", "Red 2", "42", "Computer Chess", "Dark Skies", "Dead Man Down", "Detour", "Fast & Furious 6", czy "Iron Man 3".
  • "Szklana pułapka 5" potłukła się - z twardym podłożem spotkała się najnowsza część "Szklanej pułapki", która nie zadowoliła ani recenzentów, ani widzów, którzy niezbyt tłumnie udali się do kin na "piątkę".
  • Najlepsze i najgorsze trailery ubiegłego tygodnia - spodobać mogły się trailery takich produkcji, jak "Hours" czy "The Host", kiepsko natomiast wypadły trailery filmów "Mental" czy "The Internship".
barth89
17 lutego 2013 - 22:10