GTA 5 Arma 3 MWC - flash news (27.2) - barth89 - 26 lutego 2013

GTA 5, Arma 3, MWC - flash news (27.2)

GTA 5 także na PlayStation 4 i Xboxie 720, 5 marca rusza alfa ArmA 3, platformy wiodące Watch_Dogs, recenzje Tomb Raidera, nowości z targów MWC, śledztwo w sprawie twórców "Wroga numer jeden" umorzone i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Czy LEGO City Undercover pomoże Wii U - kondycja i popularność konsoli Wii U jest zdecydowanie poniżej oczekiwań Nintendo. Czy świetnie zapowiadająca się gra LEGO City Undercover, będąca exclusivem dla Wii U, może pomóc japońskiej konsoli?
 • GTA 5 na next-genach? - specjaliści przewidują, że, choć Rockstar zapowiedział, iż GTA 5 pojawi się na obecnej generacji, istnieje szansa na wersje na PlayStation 4 i Xboxa 720, ale w późniejszym terminie.
 • Recenzja Tomb Raider - świetne oceny nowego Tomb Raidera potwierdza recenzja serwisu Eurogamer, który przyznał jej notę 8/10. Jeszcze wyżej (8.75/10) ocenił grę Ubisoftu GameInformer. Oj będzie w co grać...
 • CD Projekt RED na GDC - organizatorzy GDC poinformowali, że wśród firm, biorących udział w tamtejszej konferencji będzie między innymi studio Telltale, Linden Labs i nasz polski CD Projekt RED.
 • Zbliża się alfa Arma 3 - Bohemia Interactive poinformowała, że Arma 3 wejdzie w fazę testów alfa już 5 marca. Czyżby powrót do pracy dwóch pracowników, zatrzymanych w Grecji, przyczyniło się do przyspieszenia daty premiery? Oby!
 • Jaka będzie platforma wiodąca Watch_Dogs? - platformami wiodącymi rewelacyjnie zapowiadającej się gry Ubisoftu ma być PC i konsole następnej generacji.

MOBILE & TECH

 • Zobacz nowy smartfon od firmy Caterpillar - kojarzycie koparki i inny sprzęd ciężki z logiem CAT? Ta sama firma postanowiła zaprezentować na targach MWC 2013 swojego nowego (bo to nie pierwszy) smartfona - CAT B15. Co prawda jego specyfikacja nie powala na kolana, ale za to urządzenie doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach.
 • Nowa reklama iPada - zatytułowana "Hollywood" reklama nowego iPada skupia się na tworzeniu filmów, a także ceremonii wręczania Oscarów. Wspomnianą reklamę znajdziecie tutaj.
 • Zobacz piękne urządzenie Lenovo - na tegorocznych targach MWC Lenovo postanowiło zaprezentować smartfon K900. Specyfikacja wygląda na bardzo wydajną, ale najważniejszy jest wygąd. Elegancka metalowa obudowa wygląda fenomenalnie!

FILM

 • "Drogówka" lepsza od "Syberiady polskiej" - polski box office przynosi informację o popularności polskich filmów. Okazuje się, że "Drogówka" cieszy się większym zainteresowaniem niż "Syberiada polska".
 • Koniec problemów "Wroga numer jeden" - Komisja Senatu US ds. Wywiadu umorzyła śledztwo w sprawie filmu "Wróg numer jeden", a dokładniej jego twórców - Kathryn Bigelow i Marka Boala. Dotyczyło ono rzekomego zbyt dużego dostępu do tajnych materiałów CIA.
www.film.onet.pl / źródło: http://film.onet.pl/wiadomosci/wrog-numer-1-film-o-zabiciu-bin-ladena-z-entuzjast,1,5315846,wiadomosc.html
barth89
26 lutego 2013 - 18:51