Assassin's Creed 4 Just Cause 3 Wiedźmin 3 Oblivion - flash news (1.3) - barth89 - 28 lutego 2013

Assassin's Creed 4, Just Cause 3, Wiedźmin 3, Oblivion - flash news (1.3)

Co nieco o Assassin's Creed 4: Black Flag, recenzja Real Racing 3, kolejny obrazek (prawdopodobnie) z Just Cause 3, pracownicy Pentagonu mogą już korzystać z iOS i Androida, nowe plakaty Obliviona i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • GameInformer z wizytą w Warszawie - jak myślicie, co może robić redakcja serwisu GameInformer w Warszawie? Oczywiście składa wizytę studiu CD Projekt RED, w związku z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. Prosi też czytelników o zadawanie pytań w związku z produkcją. Kto wie, może dowiemy się czegoś nowego?
 • Co nieco o Assassin's Creed 4: Black Flag - ostatnie kilkadziesiąt godzin należy do najnowszej części Assassin's Creed. Jeśli chcecie zobaczyć okładkę gry, dowiedzieć się, kiedy gra doczeka się oficjalnej zapowiedzi oraz dowiedzieć się co otrzymają właściciele PlayStation 3 - zapraszam do klikania.
 • Recenzja Real Racing 3 - darmowa produkcja EA, która ukazała się na smartfonach, najwyraźniej nie zachwyciła redakcji Eurogamera, bowiem ta w recenzji wystawiła jej notę... 3/10.
 • Sequel Anomaly: Warzone Earth w trzecim kwartale 2013 - dowiedzieliśmy się, że polska produkcja, Anomaly: Warzone Earth 2, tworzona przez 11 Bit Studios, ukaże się w trzecim kwartale tego roku. Gra zapowiedziana została na PC, Maca i Linuxa.
 • Kolejny obrazek z Just Cause 3? - a może jednak Mad Max? W sieci pojawił się kolejny, dość niewyraźny, screen, który budzi naturalne skojarzenia z serią Just Cause. Czyżby zapowiedź nowego tytułu Avalanche Studios zbliża się wielkimi krokami?
 • Pierwsze DLC do Black Ops 2 już na PC i PlayStation 3 - miłośnicy serii Call of Duty, którzy grają na pecetach bądź PlayStation 3, mogą już zaopatrzyć się w dodatek Revolution do Black Ops 2.

MOBILE & TECH

 • Zobacz jak prezentuje się HTC One - najnowszy smartfon firmy HTC, o którym ostatnio dość głośno, podczas targów MWC wpadł w ręce redakcji serwisu Android.com.pl. Materiał wideo uwieczniający ten moment obejrzeć możecie w tym miejscu.
 • Pracownicy Pentagonu dopuszczeni do iOS i Androida - amerykański Departament Obrony ma bardzo rygorystyczne warunki. Jak dotąd, jego pracownicy mogli korzystać jedynie z telefonów BlackBerry, ale wszystko zmieni się na początku przyszłego roku - będą mogli korzystać także z urządzeń działających na iOS i Androidzie.
 • Zobacz laureatów Global Mobile Awards 2013 - na targach MWC 2013 doszło do rozdania nagród "mobilnych Oscarów/VGA". W kategorii smartfonów zwyciężył Samsung Galaxy S III, z kolei w kategorii tabletów bezkonkurencyjny okazał się Nexus 7. Pozostałą listę laureatów znajdziecie tutaj.

FILM

 • Zobacz nowe plakaty filmu "Oblivion" - w sieci pojawiły się nowe plakaty filmu "Oblivion", który brezentuje się strasznie klimatycznie. Postapokaliptyczny science fiction pojawi się w polskich kinach 19 kwietnia tego roku. Jest na co czekać!
 • Najlepsza rola w kiepskim filmie? - zastanawialiście się kiedyś, który aktor zagrał świetną rolę w dość przeciętnym filmie? Bez względu na odpowiedź, warto zapoznać się z tym felietonem.

 

 

barth89
28 lutego 2013 - 08:03

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz