Dead Island Galaxy S IV Warszawa 1935 - flash news (18.3) - barth89 - 17 marca 2013

Dead Island, Galaxy S IV, Warszawa 1935 - flash news (18.3)

Dead Island: Riptide możliwe na Wii U, kompletny poradnik do Heart of the Swarm, Crytek o nowej generacji konsol, oficjalne akcesria do Samsunga Galaxy S IV, zobacz "Warszawę 1935" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Przypomnijmy sobie The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay - Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay to świetna gra studia Starbreeze (twórców nowego Syndicate), która ukazała się w 2004 roku i zyskała przychylność graczy i recenzentów (sequel produkcji zawiera odświeżoną wersję "jedynki" - warto spróbować). Zachęcam was do zapoznania się z tym artykułem.
  • Recenzja SimCity (z perspektywy czasu) - dość długo zajęło redakcji Eurogamera dogłębne zbadania kontrowersyjnej ostatnio gry studia Maxis. Jaką ocenę otrzymało Sim City? Marne 4/10...
  • Dead Island: Riptide nie wykluczone na Wii U - dowiedzieliśmy się, że choć Dead Island: Riptdide wychodzi tylko na PC, PlayStation 3 i Xboxie 360 to nie wykluczone, że kiedyś także posiadacze Wii U będą mogli posiekać zombie. Jest to jednak raczej odległa przyszłość.
  • Crytek o nowej generacji konsol - przedstawiciel Cryteku wypowiedział się na temat kolejnej generacji konsol. Nie jest to jednak nic odkrywczego - pozwoli ona zatrzeć granice między pecetami i konsolami.
  • Kompletny poradnik do StarCrafta 2: Heart of the Swarm - serwis IGN opublikował kompletny poradnik do singleplayerowej kampanii Heart of the Swarm. Znajdziecie go w tym miejscu.

MOBILE & TECH

  • Zobacz listę oficjalnych akcesoriów do Samsunga Galaxy S IV - kampania reklamowa Samsunga Galaxy S IV nabiera rozpędu. Dzięki temu mamy okazję przyjrzeć się bliżej oficjalnym akcesoriom wspierającym nowego flagowca Samsunga. Gamepad wygląda nad wyraz zachęcająco...
  • Apple odpowiada na kluczowe pytanie - na stronie Apple.com pojawiła się specjalna zakładka "Why iPhone", która ma zachęcić potencjalnych klientów do wybrania smartfona giganta z Cupertino.
  • Jak prezentuje się GOCLEVER Hybrid? - na stronie Android.com.pl pojawiło się kilka nowych zdjęć nowego urządzenia GOCLEVER. Zdjęcia znajdziecie w tym miejscu.
Gamepad do Samsunga Galaxy S IV

FILM

  • Najlepsze i najgorsze trailery filmowe z zeszłego tygodnia - wśród nowych trailerów spodobać mógł się zwiastun "Kick-Ass 2" czy "The Bling Ring", kiepsko natomiast wypadł trailer filmu "InAPPriopriate Comedy".
  • Co nieco o "Warszawa 1935" - tutaj przeczytacie co nieco o filmie "Warszawa 1935", który ukazuje przedwojenną wizualizację (w 100% zgodną z rzeczywistością) stolicy.
barth89
17 marca 2013 - 11:19