Ras Luta w kooperacji z ekipą Serce wystartował z nową inicjatywą! - Materdea - 31 marca 2013

Ras Luta w kooperacji z ekipą Serce wystartował z nową inicjatywą!

Głodni pomagania? Ras Luta wspólnie z ekipą Serce wystartował z mega fajną inicjatywą polegającą na kupowaniu cegiełek, by tym samym wesprzeć artystę w tworzeniu nowego klipu. Wedle zapowiedzi to tylko pilotażowy odcinek z udziałem popularnego wykonawcy reggae – później Serce zamierza z taką samą siłą pomagać innym, znacznie mniej doświadczonym artystom tworzyć teledyski, promować ich na polskiej scenie.

Wesprzeć Adama Tersę możecie minimalnymi kwotami, zaczynającymi się od 5 złotych. Są również droższe, dochodzące do 2 tysięcy złotych. Przy tym nieproporcjonalnie duże – jedna z nich są dożywotnie wejściówki na koncerty Ras Luty! Prezent wart zastanowienia się.

Do tego single wydane na płytach CD, imienne podziękowania na grafikach, mnóstwo gadżetów, koszulki, czapki, czy możliwość wystąpienia z ukochaną osobą w samym filmie, na który zbierane są pieniądze. A co powiecie na własny dubplate? J

Słowo od Dawida, redaktora naczelnego Serce:

Celem akcji SERCE KLIP i projektu Ras Luty jest wsparcie nie tylko samego artysty ale również młodych muzyków, którzy własnym nakładem często nie są w stanie sami zrealizować klipów.

Więcej informacji pod tym adresem:

http://serceklip.com/rasluta

W obrazku powyżej oraz na filmiku:

Zachęcam do aktywnego wsparcia!

Materdea
31 marca 2013 - 11:55