Czym będzie Far Cry 3: Blood Dragon? Kolorowa okładka nowej produkcji Ubisoftu - RazielGP - 31 marca 2013

Czym będzie Far Cry 3: Blood Dragon? Kolorowa okładka nowej produkcji Ubisoftu

Dziś w sieci zawitała kolorowa okładka prezentująca Far Cry 3: Blood Dragon. Jak nietrudno się domyślić, produkcja ta ma teoretycznie zawitać na Xbox Live Arcade. Tym większe zaskoczenie, bo takie edycje są dystrybuowane cyfrowo, a więc żadnych okładek wcale niepotrzebują. Na domiar wszystkiego sam design mocno szokuje, wywołując u nas śmiech politowania i po krótkich jej oględzinach nasuwa się jedno, ale za to bardzo ciekawe pytanie. Czyżbyśmy mieli do czynienia z przedwczesnym Prima aprilis? Na to wygląda.

Niemniej jednak przyjrzyjmy się tej sprawie bliżej, z pewną dawką powagi. Chociaż w tym wypadku jest o nią niezwykle trudno. Styl jak i sama kolorystyka przypomina oprawy filmów akcji z lat 80. Mamy tutaj różowo-turkusowe tło, kilku napakowanych oraz korzystających z nanotechnologicznych, cybernetycznych usprawnień mięśniaków ze spluwami w ręku, smoka, czy raczej japońską godzillę strzelającą z oczu laserami oraz zabawnie ubraną kobitkę w krótkich włosach.

Swoją drogą, jeśłi faktycznie miałaby powstać (w co szczerze wątpię) taka gra, to poziomem szaleństwa i absurdu dogoniłaby markę Saints Row. Drugą zaletą okazałyby się nietypowe realia, także taki gracz jak ja w końcu znalazłby coś innego dla siebie.

Polub, zaćwierkaj lub wykop Raziela oraz jego wpisy, jeśli przypadły ci do gustu. Z góry dziękuję za klik.

RazielGP
31 marca 2013 - 14:40