LucasArts Doom 4 Thief iSteve - flash news (5.4) - barth89 - 4 kwietnia 2013

LucasArts, Doom 4, Thief, iSteve - flash news (5.4)

Koniec LucasArts, będzie Doom 4 (Rage 2 anulowany), szczegóły łatki 8.5 do World of Tanks, Romano Orzari nowym Garrettem, unikatowy HTC One w Chinach, pierwszy zwiastun filmu "iSteve" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

 • Recenzja The Walking Dead: Survival Instinct - nie od dziś wiemy, że znane marki przyciągają klientów. Wiedzą to też deweloperzy gier wideo, którzy starają się skorzystać z tego faktu i sprzedać większą ilość stworzonych przez siebie gier. Nie inaczej jest tym razem. A jaką ocenę od Eurogamera otrzymała gra The Walking Dead: Survival Instinct? 3/10...
 • Disney zamyka LucasArts - od jakiegoś czasu Disney posiada prawa do marki Star Wars i innych praw będących wcześniej w posiadaniu George'a Lucasa, w tym LucasArts. Dowiedzieliśmy się właśnie, że Disney postanowił zamknąć studio LucasArts. Co będzie ze Star Wars 1313? Tego jeszcze nie wiemy.
 • Wiemy kto zagra Garretta w Thiefie - Romano Orzari wcieli się (nie tylko głosem) w głównego bohatera rebootu serii Thief. W sieci pojawił się materiał wideo, który przedstawia aktora.
 • Będzie nowy Doom - Bethesda potwierdziła, że planowana jest nowa wersja Dooma,oznaczona numerkiem 4, która zmierza na PlayStation 4 i następcę Xboxa 360 (zapewne także na PC). W związku z tym (i niezadowalającą sprzedażą) zostały anulowane prace nad sequelem Rage'a.
 • Znamy szczegóły aktualizacji 8.5 do World of Tanks - kilka nowych czołków, trzyosobowe plutony, nowa mapa (Pearl River), zmiany w dotychczasowych mapach... to tylko niektóre ze zmian, jakie pojawią się w World of Tanks wraz z premierą łatki 8.5. Nie znamy jednak daty jej wydania.

MOBILE & TECH

 • W Chinach pojawi się unikatowy HTC One - chiński model smartfona HTC One będzie różnić się od swoich europejskich kuzynów. Chińscy klienci będą mogli bowiem zdjąć tylną obudowę, która skrywa dwa sloty na kartę SIM, a także gniazdo na kartę pamięci.
 • iPad ma już trzy lata - 3 kwietnia 2010 roku na rynku amerykańskim pojawił się pierwszy model iPada. Wyobrażacie sobie dzisiaj giganta z Cupertino bez kolejnych modeli iPada w swojej ofercie?
 • Zobacz nowe, low-endowe modele smartfonów od Samsunga - Galaxy Star i Galaxy Pocket Neo to nowe smartfony dla mniej zamożnych klientów Samsunga. Oba urządzenia są niemal identyczne (tak wizualnie, jak i sprzętowo). Różni je tylko procesor.
www.android.com.pl / źródło: http://android.com.pl/news/11410-unikatowy-htc-one-w-chinach-z-dual-sim-i-slotem-na-karty-pamieci/

FILM

 • Pierwszy zwiastun filmu "iSteve" - w sieci pojawił sie pierwszy trailer filmu iSteve z Justinem Longiem w roli Steve'a Jobsa. Sam film "iSteve" miał być komedią, ale zwiastun tego nie pokazuje.
 • Co nieco o najstraszniejszym producencie filmowym - Jason Blum jest producentem, który inwestuje w mainstreamowe horrory. Możecie być niemal pewni, że kiedy w kinach pojawia się jakiś horror, Jason Blum jest jego producentem.
 • Co się stanie, kiedy dacie dziecku miecz świetlny? - każdy może kręcić filmy. Jednym wychodzi to lepiej, innym gorzej. A co się stanie, kiedy potrafimy stworzyć efekt miecza świetlnego?
barth89
4 kwietnia 2013 - 07:55